התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

סובלים מבעיות בתפקוד המיני? כנראה שגם הפרטנר שלכם יסבול מכך

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לתפקוד מיני!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

תוכן עניינים

בעיות בתפקוד המיני יכולות להיות עניין מאוד מבלבל ומתסכל, המערער הן את הביטחון העצמי של האדם הסובל מהן והן של בת אוסובלים מבעיות בתפקוד המיני? כנראה שגם הפרטנר שלכם יסבול מכך בן זוגו. זאת מאחר ואנשים רבים רואים בתפקוד המיני שלהם חלק בלתי נפרד מהזהות שלהם. כך שעצם העובדה שאינם מסוגלים לתפקד בחדר המיטות כפי שהיו רוצים, עלולה לפגוע בדימוי העצמי שלהם.למותר לציין כי אף שבעיות בתפקוד המיני או בעיות של אין אונות מיוחסות פעמים רבות לגברים, קיימות גם נשים רבות המתמודדות אף הן עם קשיים בחדר המיטות, כדוגמת חשק מיני מועט עד היעדר ליבידו טוטאלי ו / או קושי להגיע לאורגזמה.

במאמר זה נסביר על מקורן של בעיות בתפקוד המיני והאופן בו הן משפיעות על בני זוגנו ומערכות היחסים שלנו. סובלים מבעיות בתפקוד המיני? אל דאגה – בהחלט יש מה לעשות, כפי שתגלו בשורות הבאות.

מדוע אנחנו סובלים מבעיות בתפקוד המיני?

לעתים קרובות, עם כל האהבה שלנו לבני זוגנו ולמרות המשיכה שאנו חשים כלפיהם, הסקס פשוט לא עובד. מציאות החיים העמוסה שלנו מובילה פעמים מזומנות למצבים בהם אנחנו ניגשים לאקט האינטימי של קיום יחסי מין עם בת או בן הזוג כשאנו לחוצים, מותשים לאחר יום עבודה עמוס, עצבניים, או לא מרוכזים. גם הסחות הדעת סביבנו לא באמת תורמות לאווירה רומנטית בחדר המיטות: הילדים צורחים, הכלב נובח, הבוס מצלצל ואתם? מבינים שהאורגזמה כבר לא תגיע.

תוסיפו לזה לחצים חיצוניים לעמוד בסטנדרטים מיניים בלתי אפשריים, כמו אלו שמציגה תעשיית הפורנו, וקיבלתם חרדת ביצוע תמידית, שקשה מאוד לנצח.

כיצד משפיעות בעיות בתפקוד המיני על הזוגיות שלנו?

כאשר גבר סובל מבעיות בתפקוד המיני, כמו בעיית שפיכה מוקדמת או דווקא אימפוטנציה (זמנית או מתמשכת), פעמים רבות בת זוגו מגיבה בתסכול. לעתים, האישה מתחילה לשאול את עצמה האם הוא לא נמשך אליה יותר הוא שהוא מנהל רומן ולא מצליח להגיע לזקפה עמידה משום שהוא מקיים יחסי מין במקום אחר. עם זאת, במרבית המקרים זו ממש לא הסיבה לבעיות בתפקוד המיני הגברי. ישנם מקרים שבהם לאור הקושי של הגבר להגיע לזקפה, בת הזוג נעשית מודאגת מן האפשרות שבן זוגה מכור לפורנו – עניין שבהחלט מהווה סיבה לדאגה לכשעצמו (בדומה לכל התמכרות), ולעיתים יכול להיות המקור לקושי להגיע לזקפה בחיים האמיתיים. כמובן, במרבית המקרים ישנם הסברים סבירים יותר לבעיה, כמו גורמים פסיכולוגיים מהסוג שמנינו לעיל וכן גורמים פיזיולוגיים – שניתן לגלות בבדיקה מול רופא מומחה.

מדוע אסור להתעלם מבעיות שמתעוררות בתפקוד המיני?

קשיים מתמשכים בתפקוד המיני של אחד מבני הזוג, יוצרים תסכול רב של שני בני הזוג, חוסר אמון במערכת היחסים ואף מובילים למצב בו בני הזוג נמנעים מקיום יחסי מין כדי שלא יאלצו להתמודד עם הקושי. זוגיות ללא סקס עלולה לגרום לריחוק בין בני הזוג עד כדי התפוררות מוחלטת של היחסים, ולכן כה חשוב לזהות את הבעיה ולפנות לטיפול מקצועי מול איש מקצוע בתחום הרפואה, סקסולוג ו / או יועץ מיני בהקדם האפשרי.

האם יש חשיבות לשיחה על הבעיות עם בן או בת הזוג?

אין ספק כי בעיות בתפקוד המיני יכולות להיות נושא מאתגר לדיון בקרב זוגות. עם זאת, שיחה גלויה מלב אל לב על הנושא, היא בדרך כלל הדרך הטובה ביותר להפחית את הלחץ והמבוכה האופפת את הסיטואציה, ולזהות את הסיבות הבסיסיות שהובילו להתפתחות הבעיה. בכל מקרה, אנחנו מאמינים שלדבר על מה שקורה זו גישה הרבה יותר טובה מלהעמיד פנים שהבעיות בתפקוד המיני אינן קיימות או סתם להימנע מקיום יחסי מין מבלי לספק הסברים לכך.

כיצד הגישה שלנו משפיעה על התפקוד המיני?

זוגות שדנים בפתיחות בקשיים שלהם בחדר המיטות ומוכנים להכיר בכך שהזוגיות שלהם וחיי המין שלהם לא תמיד יהיו מושלמים ושלעתים נדרשת עבודה כדי לגרום לסקס לעבוד, נהנים לפני הכל ממערכת יחסים בריאה יותר. חשוב להבין שבעיות זקפה או קושי בהגעה לאורגזמה, לא בהכרח נמשכות לנצח, ושש מקום לבחון את אורח החיים שלכם, ולהבין ביחד מה תוכלו לשפר, כדי להיטיב עם חיי המין שלכם, למשל: להתחיל לאכול טוב יותר, לישון יותר שעות בלילה, להפסיק לעשן, להתאמן יותר או להפחית את רמות הלחץ. לחילופין, לעתים בני זוג צריכים פשוט למצוא זמן זה לזו, או סביבה שקטה וניטרלית שבה אינם מתמקדים בילדים, בחיות המחמד או בעבודה.

גיוון הוא שם המשחק – התמודדות עם קשיים בתפקוד המיני

יש הרבה דרכים בהן תוכלו ליהנות מיחסים אינטימיים מבלי להזדקק לזקפה חזקה או עוררות מינית גבוהה במיוחד מצד בת הזוג. הדגש כאן הוא על יצירת קרבה ולאו דווקא על אקט החדירה.
ראשית, יש הרבה סוגים של סקס שניתן לקיים ואינם כרוכים בחדירה, כמו מין אוראלי, או "עבודת יד" כך שבהחלט ניתן להביא את בת או בן הזוג לאורגזמה עוצמתית בדרכים חדשות ויצירתיות.

גם שילוב של צעצועי מין מסוגים שונים, או משחקי תפקידים, ידוע כפתרון שעוזר ליצירת גיוון מבורך בחדר המיטות. בנוסף, כדאי לנסות לקיים יחסי מין בדרכים שונות מאלו שניסיתם עד היום. גם קיום יחסי מין בחדרים שונים או בשעות שונות של היום, יכול להצית מחדש את התשוקה ביניכם. למשל, קיום יחסי מין בבוקר (כאשר הטסטוסטרון של הגבר גבוה יותר) במקום בשעות הערב, יכול גם כן לסייע. בהצלחה.

אולי יעניין אותך גם:

האם צפיה בפורנו משפיעה על התפקוד המיני של גברים?

סובלים מבעיות בתפקוד המיני? כנראה שגם הפרטנר שלכם יסבול מכך
גברא פתרון טבעי לאין אונות
גברא פתרון טבעי לאין אונות

גברא כבר 26 שנה עוזרת לגברים הסובלים מאין אונות ומייסדת הפורטל לאין אונות בישראל, המקום עם המידע המקיף ביותר על כל הסיבות והגורמים לאין אונות, על דרכי ההתמודדות והטיפול ומייעצים בנושא!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן