התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

מהו ניתוח להצרת נרתיק?

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לתפקוד מיני!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

תוכן עניינים

ניתוח להצרת נרתיק הוא הליך קצר אשר נועד לשפר את איכות החיים, ולפתור בעיות רפואיות, כולל בעיות מיניות. בארצות הברית הפך טיפול זה לאופנה טרנדית מבוקשת ביותר בתחום האסתטיקה והקוסמטיקה. בישראל נועד הליך זה בעיקר לשיפור חיי המין.

מתי מבוצע ניתוח הצרת נרתיק?

לאחר מספר לידות, נשים עלולות לחוות בעיות ביחסים האינטימיים. ללא טיפול, בעיות אלו גוברות, ועימן המתח הנלווה למערכת הזוגית.

זהו מצב מתסכל אשר ניתן לפתרון באמצעות ניתוח להצרת נרתיק, והוא יפה במיוחד לנשים שעברו מספר לידות, נשים שעברו לידה מסובכת כגון לידה הכרוכה בשולפן או במלקחיים, נשים שילדו תינוקות משקל גבוה, אשר כתוצאה מכך התרחב הנרתיק וקירות האגן נחלשו, נשים בגיל הבלות או נשים שעובדות בעבודה פיזית אשר גרמה להחלשות האגן.

שיחת יעוץ מקדימה עם רופא נשים מבהירה את הערפל סביב ניתוח זה. הרופא מסביר על התהליך והשיטות לפיסול מחודש והצרת שפתי הנרתיק. זהו ניתוח פולשני אשר כרוך בהרדמה מקומית, במקום אינטימי ביותר בגוף, אך הוא יעיל להשגת תוצאות קוסמטיות משופרות כמו גם לשיפור התפקוד המיני, ורופאים בדרך כלל ממליצים עליו בחום.

ניתוח להצרת הנרתיק מתאים לכל אישה החווה בעיה בריאותית או אסתטית, אשר גורמת לה לטרדה נפשית ופיזית. הרופא בוחן את המצב ומקשיב לטענות האישה. ההחלטה לגבי ביצוע הניתוח מתקבלת רק לאחר שהרופא מוודא כי המראה האסתטי אכן בעייתי, והוא ימליץ שלא לבצע את ההליך אם הטענות אינן אמיתיות או מוגזמות.

השפעת ההליך על התפקוד המיני

ניתוח הצרת נרתיק מתאים לנשים בריאות אשר בדרך כלל נהנות מיחסי מין תקינים ובזמן מסוים חוות הפחתה בתשוקה. תחושת החיכוך נעדרת מתהליך קיום יחסי המין ובן הזוג אינו חש את התכווצות קירות הנרתיק בעת החדירה.

רופאים מדגישים כי ניתוח להצרת הנרתיק אינו מבטיח בוודאות שיפור ניכר ביחסי המין. מטרת הניתוח היא לתקן את תופעות הלוואי שנגרמו מהתרחבות הנרתיק, ולצמצם אותן. אך למרבה המזל, נשים רבות חוות שיפור ניכר בחיי המין שלהן לאחר הניתוח.

מהלך הניתוח להצרת הנרתיק

זהו תהליך פשוט יחסית אשר אורך כעשרים דקות עד חצי שעה והוא מבוצע בהרדמה מקומית. האישה רשאית להשתחרר כעבור שעתיים של התאוששות, ומומלץ לה להמשיך לנוח בבית במשך מספר ימים.

ניתן לשוב לשגרה לאחר שבוע, ולהמשיך לקיים יחסי מין לאחר שלושה שבועות מביצוע הניתוח, כאשר התפרים מתמוססים באופן טבעי. תחושת קיום יחסי המין לאחר הניתוח היא שונה לחלוטין ונפלאה, ושני בני הזוג חווים שוב את ההנאה שהייתה לפני הרחבת קירות הנרתיק.

סוגי ניתוחים וגינאליים

ניתוחים להצרת הנרתיק נחלקים לשני תחומי טיפול: קיצור שפתי הפות והצרת הנרתיק. נשים רבות מוטרדות ממראה שפתיים שאינו אסתטי ואינו סימטרי. השפתיים אינן שוות, הן בולטות, שסועות ועוד. תופעות אלו מפריעות ללבישת ביקיני זעיר או חוטיני, כאשר השפתיים בולטות. הניתוח נועד לשפר מצבים אלו, לחדש את המראה האסתטי ולשפר את חיי המין.

קראו עוד:

דליפת שתן בזמן קיום יחסי מין

הצרת נרתיק
גברא פתרון טבעי לאין אונות
גברא פתרון טבעי לאין אונות

גברא כבר 26 שנה עוזרת לגברים הסובלים מאין אונות ומייסדת הפורטל לאין אונות בישראל, המקום עם המידע המקיף ביותר על כל הסיבות והגורמים לאין אונות, על דרכי ההתמודדות והטיפול ומייעצים בנושא!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן