התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

שפיכה נשית

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לתפקוד מיני!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

תוכן עניינים

שפיכה נשית היא תופעה אשר בה נוזל ניתז מתוך הנרתיק ברגע של אורגזמה יוצאת דופן ואינטנסיבית. תופעה זו ידועה גם בשם "התפרצות" או "גמירה". נשים רבות חוות תופעה זו, והיא מהווה ביטוי של שחרור פיזי להנאה נפשית, פיזית ומינית.

אישה שלמדה ליהנות ממיניותה ולחוות אורגזמות באופן די קבוע, לעיתים קרובות חווה גם שפיכה, כביטוי של הנאה מיתרונות הגמירה. קיימות שיטות המסייעות לנשים להגיע לרף זה.

מה גורם לשפיכה נשית?

במהלך עוררות מינית, נקודת הג'י מוגדלת, הרקמות אשר מקיפות את השופכה צוברות דם והבלוטות מתחילות לייצר נוזל ולהתמלא. הלחץ הקצבי מאצבעות, צעצועים או פין, בשילוב של התכווצויות האורגזמה, דוחפים את הנוזל החוצה דרך פתח השופכה והשפיכה מתרחשת.

כמות הנוזלים המתפרצים במהלך השפיכה עשויה להשתנות מאישה לאישה, אך הכמות הממוצעת היא בסביבות שתי כפות. היבט זה עשוי להיות מושפע מאופן הרטיבות הטבעי של האישה, ועד כמה היא דוחפת בזמן הפליטה.

שכיחות תופעת השפיכה הנשית

בשל חוסר מודעות מינית, עכבות מיניות או חוסר עניין במין, נשים רבות אינן חוות שפיכה, ונשים מסוימות חוו את התופעה פעם אחת בלבד בחייהן. האחוז האמיתי של נשים אשר הגיעו לשפיכה, אינו ודאי.

יחד עם זאת, על פי הניסיון של גניקולוגים, סקסולוגים ורופאים לתכנון המשפחה, נמצא כי קיים מיעוט משמעותי של נשים אשר מגיעות לשפיכה באופן קבוע.

תגובת נשים וגברים לשפיכה נשית

כאשר אישה מגלה לראשונה כי פלטה נוזל בעת הגמירה, באופן טבעי, היא חשה חרדה ומבוכה. מכיוון שרוב הנשים חושבות בתחילה שהנוזל הוא ייצור שתן, הן עשויות להניח כי האקט הוא "מלוכלך" או "מכוער". באופן מובן, תחושות אלו קשורות לאיסורי הילדות שלא להרטיב במיטה.

באופן שאינו מפתיע, די הרבה נשים אשר חוו שפיכה, נוטות בתגובה להימנע מקיום יחסי מין במשך תקופות ממושכות, אלא שעליהן להבין כי אין להן במה להתבייש.

למרבה הצער, קיימים גברים אשר מגיבים באופן שלילי לתופעת השפיכה הנשית. אך קיימים גברים רבים אשר מגיבים בחיוב לתופעה, ואוהבים אותה. אחרי הכול, אם אישה פולטת, הגבר עשוי לראות באקט מחווה לגבריותו ומיומנותו במיטה.

מחקרים בנושא שפיכה נשית

קיימים מעט מחקרים בנושא זה, אך מחקר שבוצע לאחרונה מצביע כי השפיכה הנשית היא נוזל בסיסי שונה משתן, בכך שאינו מכיל אוריאה או קריאטינין, שהם מרכיבי השתן הרגילים. החוקרים טענו כי הנוזל מכיל מספר מרכיבים כימיים דומים לאלו המיוצרים על ידי בלוטת הערמונית הגברית, בנוסף לשני סוכרים: גלוקוז ופרוקטוז.

מאז שנת 2000, מספר גדל והולך של חוקרים הציעו כי הנוזל עשוי להיות הפרשת הבלוטות הזעירות המצויות סביב השופכה הנשית (צינור השתן).

 האם קיים קשר בין שפיכה נשית לנקודת הג'י?

כמות גדולה מאוד של מאמרים אינטרנטיים מצביעים על כך כי קיימת תופעה הנקראת אורגזמת נקודת הג'י, אשר צפויה להיות מלווה בפרץ של נוזל מהשופכה. נקודת הג'י היא אזור ארוטי בחלק הקדמי של הנרתיק, ותחום זה קשור עם השופכה.

אין ספק כי לחיצה על נקודת הג'י משפיעה על הבלוטות אשר גורמות לשפיכה נשית, אך יחד עם זאת, הרבה ממה שכבר נכתב בעשרים וחמש השנים האחרונות על הקשר לכאורה בין נקודת הג'י והשפיכה הנשית, אינו מדע ואינו מהווה ראיה.

היכרות עם היבט חדש ביחסי המין עשוי להיראות מביך או אפילו מעט מפחיד בתחילה. על האישה לחוש בנוח ככל הניתן ולנסות ליהנות מיתרונות הניסיון, ליצור לעצמה מרחב אשר יניח לה או לבן זוגה להכיר את גופה ללא שיפוט או מחסומים בהתאם לרצונותיה. מומלץ להשתחרר מבחינה מנטאלית, ולבצע את האקט המיני מתוך שחרור והנאה. המסע חשוב בדיוק כפי שחשוב להגיע ליעד.

אולי יעניין אותך גם:

מולטי אורגזמה – זה אפשרי

שפיכה נשית
גברא פתרון טבעי לאין אונות
גברא פתרון טבעי לאין אונות

גברא כבר 26 שנה עוזרת לגברים הסובלים מאין אונות ומייסדת הפורטל לאין אונות בישראל, המקום עם המידע המקיף ביותר על כל הסיבות והגורמים לאין אונות, על דרכי ההתמודדות והטיפול ומייעצים בנושא!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן