התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

האם צפיה בפורנו משפיעה על התפקוד המיני של גברים?

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לתפקוד מיני!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

תוכן עניינים

מהפיכת הפורנו המשמעותית החלה בסוף שנות ה- 60 של המאה הקודמת ועם השנים תחום סרטי הפורנו התפתח מאוד והפך לסוגהאם צפיה בפורנו משפיעה על התפקוד המיני של גברים? של מעצמה.
אם בעבר היכולת להשיג "סרט כחול" ולצפות בו דרש מבצע מורכב ומאמצים רבים התפתחות האינטרנט, מהירות הגלישה והגישה הפשוטה לכל דבר הביאה לכך שצפייה בסרט פורנו מתרחשת היום בקלות, ללא כל מאמץ ובלחיצת כפתור.

כיצד מגדירים פורנו?

פורנו זהו למעשה קיצור של פורנוגרפיה, כאשר הכוונה היא תמונות או סרטים הקשורים לעירום פיסי וקיום יחסי מין.
תעשיית הפורנו התפתחה והשתנתה מאוד במהלך השנים, אם פעם היו סרטים בודדים היום יש מיליוני סרטים וכל יום עולים כמה עשרות אלפים חדשים לרשת בכל העולם. אם פעם צילומי סרט היו הפקה משמעותית ודרשו היערכות רבה סביב צילום הסרט, זמן הצילום וזמן העריכה היום בשל ההתפתחות הטכנולוגית הכול נעשה מהר יותר, צילום והפצת סרטוני פורנו קלה, פשוטה ומהירה מאוד.

מי נוהג לצפות בסרטי פורנו?

אין ספק שצפייה בסרטי פורנו אינה נחלתם של גברים בלבד ואחוז הנשים הצופות בסרטי פורנו הולך ועולה עם השנים אך עדיין, גם היום כמו בעבר מרבית הצופים בסרטי פורנו הם גברים.

אם בעבר הנגישות של בני הנוער לסרטי פורנו ומגזינים הייתה מינימלית ודרשה מאמץ כדי להשיגם, מה שגרם לכך שחשיפה של בני נוער וצריכת תכנים פורנוגרפיים הייתה נמוכה יחסית היום הדבר שונה לחלוטין.
מכיוון שהיום ניתן בלחיצת כפתור לצפות בסרט פורנוגרפי או תמונות עירום נוצר מצב שבני נוער רבים נחשפים לפורנו בגילאים מאוד צעירים בניגוד למה שהיה בעבר.

כיצד צפיה בפורנו משפיעה על הנוער?

כאשר בני נוער רבים מתחילים לצפות בפורנו בגיל כל כך צעיר, ופעמים רבות זה קורה עם חברים או לבד ובמרבית המקרים ללא ליווי נכון ושיח פתוח סביב הנושא ישנה השפעה ופגיעה בדרך בה הם תופסים מה הם יחסי מין.

הסרטים מציגים אידיאל מסוים, למשל: לכל הגברים איבר מין גדול, נשים תמיד גומרות, אישה אוהבת שקושרים אותה ועוד, אנחנו המבוגרים יודעים שהמציאות אינה כזו, בני הנוער לא ונוצר להם פער בין מה שהם רואים וחושבים על קיום יחסי מין לאיך הם בפועל.
כתוצאה מזה ובמידה ואין להם תיווך נכון של המציאות, הם עלולים לגדול עם תסביכים ואמונות אשר יכולים לפגוע בהם כבוגרים בעיקר סביב נושא של דימוי עצמי, זוגיות, וקיום יחסי מין בריאים ומכבדים.

כיצד עשויה צפייה בפורנו להשפיע על תפקוד מיני של גברים?

קשיים ובעיות שהיו בעבר נחלת המיעוט הפכו בשנים האחרונות לבעיות נפוצות מאוד הנוגעות באנשים רבים, גברים ונשים כאחד.
משום שצרכני הפורנו העיקריים הם גברים, לפחות נכון להיום, והצפייה שלהם בסרטי פורנו היא לרוב בתדירות גבוהה יחסית עולות שאלות ותהיות רבות האם לצפייה בסרטי הפורנו השפעה על התפקוד המיני של גברים.

הבעיה העיקרית המקושרת לפורנו היא ההתמכרות, שזהו תופעה מאוד מוכרת סביב פורנוגרפיה. הריגוש מצפיה בסרטים אשר מראים לעיתים דברים שבמציאות לעיתים בלתי אפשרי לקיים אותם, נוצרת תלות בגירוי חיצוני קבוע, גירוי שלעיתים קשה לקבלו במערכת היחסים האמיתית.

כמו כן במידה ואכן קיימת התמכרות לפורנוגרפיה ישנו דחף תמידי לצרוך פורנו בדיוק כמו שאלכוהוליסט בעל דחף תמידי לצרוך אלכוהול.

מעבר לזה עולות שאלות רבות בהקשר של התפקוד המיני – האם בעיית הזקפה, השפיכה המוקדמת, האין אונות קשורים ומושפעים מצפייה בפורנו או שזה נובע ממשהו אחר?

אולי יעניין אותך גם: 

מחקר בדק מה הקשר בין פורנוגרפיה לבעיות בתפקוד המיני

מכורים לאוננות? כך תוכלו להכיר בסימנים ולהתמודד

 

האם צפיה בפורנו משפיעה על התפקוד המיני של גברים?
גברא פתרון טבעי לאין אונות
גברא פתרון טבעי לאין אונות

גברא כבר 26 שנה עוזרת לגברים הסובלים מאין אונות ומייסדת הפורטל לאין אונות בישראל, המקום עם המידע המקיף ביותר על כל הסיבות והגורמים לאין אונות, על דרכי ההתמודדות והטיפול ומייעצים בנושא!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן