התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

זקפה חלשה

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לתפקוד מיני!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

תוכן עניינים

זקפה חלשה היא הפרעה בתפקוד המיני שבו הזקפה של איבר המין הגברי במהלך קיום יחסי מין אינה קשה או חזקה דיה על מנת לאפשר או לקיים חדירה עמוקה. כאשר גבר מגורה מינית, דם זורם אל איבר מינו ומעניק את הזקפה הקשה.

זהו מצב מתסכל, היות ולמרות שעדיין קיימת זקפה מסוימת, היא אינה מספיקה על מנת להוביל לגירוי תקין של השותף ליחסי המין. המצב מוביל לאכזבה הגורמת להערכה עצמית וביטחון עצמי נמוכים, או חרדה אשר עלולה להוביל לשפיכה מוקדמת.

גבר הסובל ממצב זה חווה לעיתים קרובות התכווצת שרירים באזור הפין, אשר מפעיל לחץ נוסף על בלוטת הערמונית. פעילות מאומצת זו של הערמונית מחקה את התכווצויות האורגזמה ומשמנת את השופכה, המסמלת את השפיכה הבלתי נמנעת.

מהם הגורמים לזקפה חלשה?

זקפה חלשה במהלך קיום יחסי מין עשויה להתרחש כאשר שני עורקים קטנים אינם מקבלים זרימת דם מהלב ואב העורקים. חולשת הזקפה נגרמת כאשר הציפוי הפנימי של כלי הדם חלש מידי מכדי להגיע אל הפין.

מצב זה מוגדר כחוסר היכולת לשמור על זקפה חזקה דיה על מנת להמשיך את קיום יחסי המין. חלק רגיש זה של הגוף תלוי בקיום תנאים טובים, כגון תפקוד עצבי המוח, עמוד השדרה, שרירים סיביים, וורידים ורקמות סביב הפין, על מנת לאפשר התרחשות זקפה מלאה ללא הפרעה.

ההפרעה בזרימת הדם לווריד הפין היא אחד הגורמים העיקריים לחולשת הפין במהלך קיום יחסי מין. אם הרקמות אינן מחזיקות את הדם, הפין מתעכב מגדילה לגודל מלא. קיימים מגוון של גורמים אשר עשויים לגרום לעורקי הוורידים להצר ולצמצם את זרימת הדם. עישון ותזונה מאופיינת באחוזי שומן גבוהים תורמים לתופעה זו.

אך קיימות אף סיבות אחרות למצב זה, כגון נטילת חומרים ממריצים ואמצעים אחרים על מנת להשיג זקפה מהירה, תקופה ארוכה של סוכרת הגורמת להפרעה במערכת העצבים, הלב וכלי הדם, סרטן הערמונית, תופעות לוואי של שימוש בסמים קשים, או שימוש מוגבר במשככי כאבים, נטילת תרופות נוגדות דיכאון, טרשת נפוצה, הפרעות הורמונאליות, שימוש באלכוהול, בעיות רגשיות דוגמת דיכאון, חרדה, פחד, אשמה, הערכה עצמית נמוכה ואף גיל מבוגר, בדרך כלל בין הגילאים ארבעים לשישים וחמש.

הטיפול בזקפה חלשה

שינויים באורח החיים יכולים לסייע לטיפול בזקפה חלשה, כגון הפסקת עישון, הפחתה במשקל, תרגילים גופניים, הפחתת מתח, שינה מספקת, השתתפות בקבוצות תמיכה ובדיקות רפואיות.

נדיר שמתבצעים ניתוחים לטיפול בזקפה חלשה, למעט במקרים חריגים. אך קיימות מספר תרופות המחיות את החולשה. יחד עם זאת, השימוש במספר תרופות כרוך בתופעות לוואי. מחקרים מראים כי נטילת טסטוסטרון אוראלי היא אחת מאפשרויות הטיפול, אך הוא עלול לגום לנזק לכבד.

הטיפולים המומלצים לזקפה חלשה הם:

חומרים ממריצים – אין להשתמש בחומרים ממריצים מיניים לפני קיום יחסי מין, שכן אלו עלולים לגרום לזקפה חלשה.

שינויים באורח החיים – יש לאמץ שינויים באורח החיים כגון הפסקת עישון, הפסקת שימוש בסמים קלים וקשים, הימנעות או הפחתת שתיית אלכוהול, התמודדות עם מתחים באמצעות יוגה ומדיטציה, ושמירה על משקל גוף תקין באמצעות תזונה דלת שומן.

ייעוץ – מומלץ להתייעץ עם פסיכותרפיסט על מנת להתגבר על תחושות דיכאון ואשמה.

שינה מספקת – יש להקפיד על שינה מספקת על מנת לשפר זקפה חלשה.

זריקות – ניתן לקבל זריקות באמצעות טכנולוגיית משאבות ואקום כאמצעי ריפוי נוסף.

טסטוסטרון אוראלי – עשוי להועיל במצב של זקפה חלשה.

שינוי תרופות – יש להתייעץ עם הרופא לגבי צריכת התרופות שנועדו לטפל במצבים אחרים, על מנת לוודא אם הן גורמות להפרעה בתפקוד המיני, ולשנותן במידת הצורך.

בעיות בתפקוד המיני בשל חשש לפגוע בבת הזוג
גברא פתרון טבעי לאין אונות
גברא פתרון טבעי לאין אונות

גברא כבר 26 שנה עוזרת לגברים הסובלים מאין אונות ומייסדת הפורטל לאין אונות בישראל, המקום עם המידע המקיף ביותר על כל הסיבות והגורמים לאין אונות, על דרכי ההתמודדות והטיפול ומייעצים בנושא!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן