התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

הפיזיולוגיה שמאחורי 'זקפת הבוקר'

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לתפקוד מיני!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

תוכן עניינים

זקפת בוקר מופיעה אצל גברים כבר בגיל מאוד מוקדם, כאשר הפיזיולוגיה מאחוריה מקשרת את התופעה לשלפוחית השתן והתפקודהפיזיולוגיה שמאחורי 'זקפת הבוקר' המיני. הזקפה מתרחשת כאשר המוח שולח אותות של הגירוי לאיבר המין ולאחר מכן שרשרת פעולות גורמת לו להתרחב ולהגיע למצב של זקפה.

קצת מידע על זקפת הבוקר

זקפת הבוקר נחשבת נפוצה בעיקר בקרב נערים וגברים בגילאים הצעירים. כמו כן, היא קיימת גם בקרב ילדים אך בשיעור נמוך יותר. הזקפה נעלמת זמן קצר לאחר שמתעוררים והיא מתרחשת במקרים רבים לאורך כל הלילה וגם בעת היקיצה, כאשר מתעוררים בבוקר.

על פי הסברה הרווחת הזקפה מתרחשת כתוצאה מלחץ על העצב הסקראלי אשר שמתרחש כאשר שלפוחית השתן מלאה. סברה אחרת אומרת שמערכת העצבים הפאראסימפטמתית פעילה במהלך שעות הלילה, מה שגורם לזקפה עקב גירוי של העצב הסקראלי.

כך זקפת בוקר מסייעת להבין את מקור בעיית התפקוד המיני

במקרים רבים ישנו צורך לאתר אם בעיית התפקוד המיני ממנה סובלים נובעת מקושי פסיכולוגי או גופני, כדוגמת בעיות זרימה של הדם בגוף. במצב בו ישנה זקפה בוקר רגילה ולצד זאת מתקשים להגיע לזקפה בעת כיום יחסי מין, ניתן לדעת בבירור כי מקור הבעיה איננו קשור לזרימת דם לקויה או בעיה גופנית אחרת.

לאור זאת חשוב להבין כי יש לזקפת הבוקר תועלת בהליך האבחון כאשר מנסים לאתר את הסיבה לקשיים בקיום יחסי מין. לפיכך יהיה חשוב לפנות אל רופא מנוסה שמבין את הסוגיה הזו לעומקה ויודע לנתח בצורה רצינית את מצבו של המטופל על פי פרמטרים כמו אלה.

מה זה אומר אם זקפת בוקר לא מופיעה?

במצב בו אין זקפת בוקר צריך להבין כי לא תמיד יהיה מדובר בסיטואציה בעייתית. במידה ועדיין מסוגלים להגיע לזקפה במהלך קיום יחסי מין אז אין שום בעיה עם כך. לעומת זאת, אם לא מצליחים להגיע לשינה גם במהלך קיום יחסי מין אז הדבר מעיד על בעיה חמורה יותר וזה עלול להיות אין אונות, כך שמצבים מעין אלה יהיה חשוב לפנות אל קליניקה מנוסה בנושא תפקוד מיני וזאת כדי שהיא תוכל להעניק לכם מענה כולל ואיכותי בהיבט הזה.

מדוע לעיתים אין זקפת בוקר?

דבר נוסף שצריך להבין הוא העובדה כי זקפת בוקר מתרחשת בדרך כלל כאשר מתעוררים משנת חלום. לאור זאת אין צורך לדאוג במידה ואתם קמים ללא זקפה ברוב המקרים. הדבר צפוי להעיד כי לא קמתם במהלך שנת חלום, כאשר רב במצבים בהם אין מסוגלים להגיע לזקפה לקראת קיום יחסי מין, הדבר יעיד על בעיה שצריכה לעורר את תשומת הלב שלכם.

לאור זאת יהיה נכון להתייחס לנושא הזה בשיא הרצינות ולשים לב כי פונים אל מרפאה אשר תהיה מסוגלת להעניק לקליינטים שלה טיפול מסור וזאת לאחר אבחון מקיף של הסיבה לבעיות הזקפה. כאשר נעזרים באמצעים המתקדמים והתרופות המעולות שמוצעות היום, אפשר לטפל בבעיות אין אונות בצורה לא רעה בכלל. רק צריך לוודא כי פונים אל מרפאה אשר נחשבת למומחית בתחומה ואחת שמסוגלת לבצע את העבודה שלה תוך כדי עמידה בסטנדרטים המחמירים ביותר שקיימים היום.

קליניקה כזו תוכל להיות קשובה ללקוחות שלה ולאפשר להם לשפר את איכות החיים שלהם בצורה משמעותית כך שהם יוכלו להיות סוף סוף מרוצים ומאושרים מחיי המין שלהם. רק צריך לשים לב כי הקליניקה נחשבת למובילה ומקצועית במיוחד בתחום בו היא עוסקת בסופו של דבר.

הפיזיולוגיה שמאחורי 'זקפת הבוקר'
גברא פתרון טבעי לאין אונות
גברא פתרון טבעי לאין אונות

גברא כבר 26 שנה עוזרת לגברים הסובלים מאין אונות ומייסדת הפורטל לאין אונות בישראל, המקום עם המידע המקיף ביותר על כל הסיבות והגורמים לאין אונות, על דרכי ההתמודדות והטיפול ומייעצים בנושא!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן