התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

מולטי אורגזמה – זה אפשרי

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לתפקוד מיני!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

תוכן עניינים

ברוב המקרים היעד העיקרי בסקס הוא אורגזמות, מינימום אחת אבל רצוי כמה שיותר. אין כל ספק כי אורגזמה גורמת לגבריםמולטי אורגזמה - זה אפשרי ולנשים לתחושה טובה ולסיפוק מלא. אך האם מולטי אורגזמה – זה אפשרי? נשיב כי הדבר תלוי באדם עצמו. לא כל אחד או אחת יכולים לחוות כמה אורגזמות אחת אחרי השניה. כמובן, שמקור האמירה הזאת אינו מבטא כל סוג של בעיה, העיקרון תלוי בחיווט המוח. לרוב לוקח זמן להגיע לאורגזמה, ובוודאי שלאורגזמה אחת אחרי השניה. המון מחקרים נעשו בתחום ומצאו כמולטי אורגזמה היא תופעה גופנית ומוחית. יועצים ומדריכי מין עשויים להבהיר לכם כיצד להשיג מולטי אורגזמה טובה.

מולטי אורגזמה זה אפשרי, אך לא תמיד מומלץ

אכן, מולטי אורגזמה אפשרי, אבל בד בבד הוא מהווה סיכוי לגירוי יתר. כאשר גוף האישה או גוף הגבר אינם מגורים מספיק מינית הם יחוו כאבים וחוסר נינוחות, מאחר שאיברי המין שלהם יהיו יותר רגישים לזמן מה. במידה ומולטי אורגזמה חשובה לכם, תקשיבו למה שהגוף של הפרטנר שלכם מנסה לשדר לכם ותדעו מתי לעצור כאשר תבחינו בחוסר הנינוחות שלו. במקביל, כאשר אחד מבני הזוג עוסק בגירוי הרבה זמן, עשויות להיות לכך השלכות פיזיות. לידע כללי, כדאי שתבינו, אם בני הזוג שלכם אינם רגישים מדי כאשר מגרים באופן אינטנסיבי וארוך בתום האורגזמה הראשונה, יש סיכון של חבלות או שפשוף של איברי המין. על מנת לאכוף זאת, עשו שימוש בחומר משמן, ואל לכם להמשיך ללחוץ ולהגביר כוח אלא אם כן בני הזוג שלכם באותו ראש אתכם.

האם אורגזמה טנטרית דומה לכל מולטי אורגזמה אפשרית?

אנשים שמקיימים יחסי מין טנטריים מדווחים כי הם חווים אורגזמות הרבה יותר ארוכות מהרגיל, לעתים מדובר על אורגזמות שנמשכות יותר משלושים דקות. חרף העובדה שאמירה זאת טרם נתמכה באופן מדעי, יש לה עדויות רבות. אבל שלא תיטעו – אומנם מדובר באורגזמה שנחווית זמן ארוך, אבל היא איננה מולטי אורגזמה, כי אם אורגזמה אחת. וכאשר דנים במולטי אורגזמה – זה אפשרי? הכוונה לתופעה שונה לחלוטין. ולמה התכוון המשורר בדבריו? ההגדרה השכיחה למולטי אורגזמה הינה שהאורגזמה הראשונה תמה, ולאחר עוד גירוי מיני, חלה עוד אורגזמה, מיד אחרי האורגזמה הראשונה. אז כאמור, מולטי אורגזמה יתכן שאפשר להשיג במין טנטרי, אבל בהחלט אפשרי להשיג בכל שיטה של יחסי מין.

מה הדרכים להשגת מולטי אורגזמה בעצמכם או עם בני זוג?

את המולטי אורגזמה אפשר להשיג לבד, כמו גם שאפשר להשיג אותן עם קיום יחסי מין עם בני זוג. ולהלן נסביר – כאשר מעוניינים להשיג אורגזמות מרובות בעצמכם, ללא בני זוג, יסייעו לכם עזרי מין, כגון – ויברטור, אשר ישמרו על כך שרמת הגירוי שלכם תהיה גבוהה ותוביל אתכם לחוות כמה אורגזמות. לא בטוח שבפעם הראשונה תצליחו להשיג את המטרה, ונדרש לשם כך כמה ניסיונות, עד אשר תצליחו למצוא ולתקשר היטב עם הנקודות הרגישות והאסטרטגיות של הגוף שלכם, מה שמחייב סובלנות והקדשת זמן מרובים לתהליך. אין זה ממש שונה ברצון להגיע למולטי אורגזמה עם בני זוג, תקשורת פתוחה תסייע לכם להבין את הדרכים שהגוף שלהם מגיב לכל מיני גירויים מיניים. בנוסף לכך, כדאי שתבינו שכל אחד שונה בגופו מן האחר, ומה שהצלחתם עם בני זוג קודמים, לא בהכרח יעבוד עם האחרים. פתחו את הראש, וחקרו את הגוף של הפרטנרים שלכם היטב.

מולטי אורגזמה - זה אפשרי
גברא פתרון טבעי לאין אונות
גברא פתרון טבעי לאין אונות

גברא כבר 26 שנה עוזרת לגברים הסובלים מאין אונות ומייסדת הפורטל לאין אונות בישראל, המקום עם המידע המקיף ביותר על כל הסיבות והגורמים לאין אונות, על דרכי ההתמודדות והטיפול ומייעצים בנושא!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן