התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

מהי טנטרה

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לתפקוד מיני!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

תוכן עניינים

טנטרה פירושה הוא "שזירה" או "התרחבות" והיא עוסקת בתחומים רבים בחיינו: במיניות, בחיי האהבה, בשקט הנפשי, ביחסי גוף ונפש, ביחסים בעבודה, ביחסי משפחה, ביחסי חברות ועוד. גישת הטנטרה מתאימה לכל אדם ולא משנה אם הוא בתוך מערכת זוגית או שהוא לבדו. לימודי טנטרה ותרגול של הנלמד יכולים להוביל את האדם למצוא את הדרך האישית והמיוחדת שלו בחיים.

מוטו

קיום יחסי מין הם לא החלק הבלעדי בו עוסקת הטנטרה. זוהי דרך חיים שבחלקה המהותי היא דוגלת בהפיכה של מעשה האהבה למדיטציה. גישת הטנטרה אומרת כי בשביל ליהנות ממיניות בעוצמה מלאה, על האנשים לגשת אל יחסי המין בדיוק כמו שהם נכנסים לתוך מקדש. על פי הטנטרה, מיניות וקדושה צריכים להתחבר יחד במוח האדם, כדי שייווצר ביניהם קשר של אסוציאציות, וכך הם ירגישו שאלוהים והעולם הם דבר אחד שלם.

הקשר בין טנטרה ומיניות

טנטרה בכללותה עוסקת בחיי האדם שכוללים את התקשורת שלו עם עצמו, עם האהוב/ה שלו ועם העולם הסובב אותו. גישת הטנטרה מלמדת כיצד לחוות את החיים בשיא העוצמה, כיצד להרגיש את העולם שמסביבנו מבלי כל המסכות והמחסומים שקיימים וכיצד להאמין ולבטוח בעצמנו. מיניות היא חלק בלתי נפרד מחיי האדם, וככזאת אנחנו מתעסקים בה במרבית הזמן, בין אם במודע ובין אם בבלתי מודע.

טנטרה לא מוחקת או מדחיקה הצידה את נושא המיניות בחיים, אלא היא עושה שימוש בעוצמה הרבה של האנרגיה המינית בשביל שהאדם יוכל להתפתח מבחינה רוחנית. גישת הטנטרה מאמינה שהאנרגיה המינית היא האנרגיה הראשונית איתה נולד האדם והיא זו שמניעה אותו לפעול בחייו. אדם שמתנסה בדרך שמתווה הטנטרה, מתנסה במהות המינית של עצמו, נוגע בה, לומד להקשיב לה ומפתח את המוכנות שלו לאהבה נקייה וטהורה, הלא זוהי אהבה "טנטרית".

יחסי מין בדרך הטנטרה

דרך הטנטרה מאמינה כי הדבר המעניין ביותר אותנו- בני האדם כיצורים אנושיים, הוא המין השני המנוגד לזה שלנו (גבר מתעניין באישה, אישה מתעניינת בגבר) והמפגש בין המינים, שכולו עוצמה ומסתוריות. המפגשים המיניים מושכים אותנו מאוד, אך גם מעוררים פנטזיות, חששות, תקוות ואכזבות, מה שגורם לבלבול רב.

גישת הטנטרה מאמינה שנשים וגברים מסמלים את הניגודיות שנוצרה עם בריאת העולם- אש ומים, שמים וארץ, יאנג ויין. כאשר מחברים את שני הקטבים אחד לשני באקט של מיניות, נוצרות אנרגיות חזקות מאין כמותן. האנרגיות האלו באות לידי ביטוי בחוויית האורגזמה בשעת קיום יחסי מין. האורגזמה היא תחושה מופלאה בה מאבדים בני האדם את תחושת הזמן, חוט המחשבה נקטע והאגו האישי נעלם פתאום.

לפי גישת הטנטרה, יחסי מין טנטריים משמשים כמו שער לאהבה וזרז לפתיחת הלב, באמצעות כלים פשוטים אך בעלי עוצמה רבה: תנועתיות, נשימות, קולות ומבטים. ברגע שנעשה שימוש בכל הכלים גם יחד בעת קיום יחסי מין, הגבר והאישה מגיעים לשיאים שלא היו מגיעים אליהם אלמלא היו משתמשים בהם.

יחסי מין טנטריים מאפשרים לנשים לפתוח את לבן ולהרגיש את האהבה המיוחדת של בני הזוג אליהן במקביל להתחדשות האהבה שלהן אל בני זוגן. הגברים מבחינתם מתמלאים בסיפוק אדיר, ההערכות והתחושות הגבריות שלהם מתחזקות באמצעות כך שהנשים מתמסרות אליהם ומחדשות את המחויבות אחד כלפי השני ואת האמון ההדדי.

באמצעות קיום יחסי מין על פי גישת הטנטרה, בני האדם מייצרים, מפתחים ומשמרים את מערכות היחסים שלהם בתחום המיני ובכלל, על ידי הגברת האהבה והתשוקה המינית, ועל ידי הקטנת המתח הזוגי ופורקנו.

גברא פתרון טבעי לאין אונות
גברא פתרון טבעי לאין אונות

גברא כבר 26 שנה עוזרת לגברים הסובלים מאין אונות ומייסדת הפורטל לאין אונות בישראל, המקום עם המידע המקיף ביותר על כל הסיבות והגורמים לאין אונות, על דרכי ההתמודדות והטיפול ומייעצים בנושא!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן