התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

משנתה של ד"ר לאב לשיפור המיניות בזוגיות

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לתפקוד מיני!

תוכן עניינים

ד״ר פטרישיה לאב היא מטפלת זוגית ופסיכותרפיסטית אמריקאית שכתבה ספרים רבי מכר ורואה את מערכות היחסים בין גבריםמשנתה של ד"ר לאב לשיפור המיניות בזוגיות לנשים שונה לחלוטין ביחס לדרך שאחרים רואים מערכות יחסים כאלה. היא כבר הייתה עם 3 גברים והתגרשה מהם, כאשר עם הרביעי היא דווקא מסתדרת וללא יותר מידי דיבורים, דבר שמכתיב את הקשר שלה והרעיון העיקרי עליו הוא מבוסס.

גברים נרתעים מדיבורים ונשים – מצעקות

על פי הבנתה של ד"ר לאב, במהלך ריב בין הגבר לאישה שלאחריו יהיה רצון לשיח מצד האישה, הגבר עלול לסבול מעלייה משמעותית של הורמון הקורטיזול אשר יישאר בנוכחות גבוהה בגופו למשך כמה שעות לכל הפחות, דבר שישפיע בצורה משמעותית על ההרגשה שלו ויגרום לו לחוש שהוא נמצא במצב חירום, מה שיהיה לא נעים בכלל מבחינתו, כאשר זו הסיבה שמובילה להימנעות של הגברים מניסיון ללבן דברים ודיבורים לאחר ריבים.

לעומת זאת, בקרב הנשים ישנו רצון יותר להיות ביחד מכיוון שריב מעורר תחושה של מצוקה וצורך בתמיכה חיצונית. לאור זאת ניתן לראות כי האישה תעדיף לנהל שיחה על המשבר וזאת כדי לנסות לפתור אותו או להקל על תחושות המצוקה שלה, כאשר היא תפעל בצורה לא מודעת כמובן.

הפתרון אליבה דה פטרישיה – פחות מילים ויותר מעשים

לאחר 3 מערכות יחסים כושלות, פטרישיה הבינה כי הדרך להתמודד עם קשיים היא לנסות לעשות ביחד יותר מאשר לדבר. כלומר, קיום יחסי מין זוהי דרך מצוינת לשפר את הקשר הזוגי והמיני בין בני הזוג. קיום קבוע של יחסים מין ללא יותר מידי דיבורים יכול להיות דבר שיהפוך את הקשר להרבה יותר אינטימי ורציני בסופו של דבר.

כמו כן, על פי דעתה, כל סוג של פעולה שמתבצעת יחדיו יכולה להועיל רבות למערכת היחסים. לאור זאת יהיה נכון מבחינתכם לנקות את הבית יחדיו, לשטוף כלים, לטפל בחיית המחמד ביחד או בעצם כמעט כל פעולה אחר שתוכלו להעלות בדעתכם.

כאשר פועלים בצורה משותפת ומדברים פחות, על פי ראייתה של ד"ר לאב, מערכת היחסים תוכל רק להרוויח ולהתחזק בצורה היסודית ביותר שישנה. מדובר ביתרון משמעותי שצריך להתייחס אליו ברצינות ומתוך הבנת התרומה שלו למערכת היחסים של כל בני זוג שמחפשים אחר דרכים לשפר את טיב היחסים ביניהם.

הבדל הורמונלי והתנהגותי בין המינים

ההמלצה של ד"ר לאב לעשות יותר ביחד ולדבר פחות מתבססת על הניסיון שלה בזוגיות וזאת לצד ההבחנה שהיא עושה בשוני שקיים בין נשים וגברים מבחינה הורמונלית והתנהגותית. לפיכך יהיה נכון להתייחס להמלצות הללו ככאלה שיכולים לשנות את טיב מערכת היחסים של כל בני זוגות וזאת אם יודעים להטמיע אותן בצורה נכונה ושקולה בתוך מערכת היחסים הקיימת.

לשם כך יהיה נכון לנסות לשלב את ההמלצות של פטרישיה באופן הדרגתי במערכת היחסים וזאת כדי להיות במצב בו יהיה ניתן לדעת אם השיטה שלה באמת מסוגלת לסייע להיות במצב הרבה יותר חיובי במערכת היחסית ולנווט אותה למקום הרצוי. רבים פועלים בצורה דרסטית ומנסים לקחת את מערכת היחסים לצד שלהם.

בגדול צריך להבין כי מדובר בטנגו וכדי שמערכת היחסים תצליח חייבים להיות סבלניים ולעבוד על פי העקרונות הפשוטים של פטרישיה, אשר סייעו לאינספור אנשים ברחבי העולם לשפר במידה יוצאת דופן את מערכת היחסים שלהם ובתוך פרק זמן קצר במיוחד. הטמעה נכונה של השיטה תוכל להבטיח שיפור אמתי במובן הזה.

אולי יעניין אותך גם:

מה הקשר בין הפרעות קשב וריכוז להפרעות בתפקוד המיני?

שפיכה מעוכבת – למה אני לא מצליח לגמור?

חוסר חשק מיני – למה זה קורה?

משנתה של ד"ר לאב לשיפור המיניות בזוגיות
גברא פתרון טבעי לאין אונות
גברא פתרון טבעי לאין אונות

גברא כבר 26 שנה עוזרת לגברים הסובלים מאין אונות ומייסדת הפורטל לאין אונות בישראל, המקום עם המידע המקיף ביותר על כל הסיבות והגורמים לאין אונות, על דרכי ההתמודדות והטיפול ומייעצים בנושא!

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן