התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

אודות טבע דיירקט בע"מ

"טבע דיירקט" הינה חברה ישראלית אשר מפתחת את כמוסות גברא PRO המהפכניות אשר משדרגות את חיי המין ומעצימות אותם. החברה הינה חברה פרטית אשר החלה את פועלה בשנת 1996 ומשווקת תוספי תזונה טבעיים לשיפור חיי המין. המוצרים נותנים מענה לכל מי שירד לו החשק המיני וחווה קשיים בזוגיות בשל גורמים שונים ביניהם פיזיים, נפשיים וכן הלאה.

מוצרי החברה פותחו על ידי ביוכימאים מנוסים והם עומדים בתקני איכות והבטיחות העולמיים הן האמריקאי (FDA) והן האירופאי (GMP). לא רק זאת, למוצרי החברה אישור של משרד הבריאות הישראלי והם מורשים לשימוש אצל כל אחד המבקש שיפור בתפקוד המיני.

אין צורך לפנות לרופא על מנת לקבל מרשם מכיוון שלא מדובר בתרופות אלא בתוספי תזונה טבעיים ובטוחים שלא מלווים בתופעות לוואי לאחר נטילתן.

ערכי חברת "טבע דיירקט"

מוצרי החברה מיוצרים בקפידה רבה על ידי מיטב הביוכימאים המנוסים ביותר בתחום. החברה דוגלת במקצוענות ומיישמת אותו בכל מוצריה. החברה מחויבת ללקוחותיה במתן שירות יעיל ועמידה בתנאי האיכות והתקן הגבוה והמחמיר ביותר בעולם:

  • מקצוענות וחדשנות – טבע דייקרט מחוייבת להתפתח במתן מוצרים יעילים ואיכותיים יותר ודואגת להתעדכן בכל מה שחדש בתחום על מנת להביא את המוצר הטוב ביותר ללקוח
  • אמינות ובטיחות – המוצרים פותחו על ידי ביכימאים בעלי ניסיון רב והם נושאים תן תקן ואישור בטיחות עולמי – FDA האמריקאי, GMP האירופאי ואישור משרד הבריאות בישראל.
  • תוספי תזונה טבעיים – איך צורך במרשם רופא, המוצרים הינם טבעיים ולא גורמים תופעות לוואי.
  • אדיבות – שירות לקוחות קשוב ויעיל, מתן מענה אישי ללקוח
  • דיסקרטיות – החברה שומרת על דיסקרטיות מוחלטת של קהל לקוחותיה באחריות, כך שנטילת הכמוסות תישאר נחלתו של המשתמש בלבד ולא של הכלל.

כל המוצרים של "טבע דיירקט" כשרים פרווה בהשגחת הרבנות גליל תחתון.

הצטרפו גם אתם לאלפי גברים שנוטלים את כמוסות גברא PRO הייחודיות ומספרים כי הם נהנים מתפקוד מיני מלא, סקס מצוין, זוגיות בפריחה ואיכות חיים גבוהה במיוחד.

חייגו להזמנה דיסקרטית של תוסף התזונה >> 072-3726760

עוד על היתרונות המצוינים של גברא EXTRA, צפו >>

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן