התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

logoגברא PRO הינו תוסף תזונה טבעי המיוצר על ידי צוות מקצועי מהבית "טבע דייקרט". תוסף התזונה עוזר לגבר הנוטל אותו להפיק את המירב מהחוויה המינית ומעצים אותה. גברים הנוטלים את הכמוסות מעידים על חיי מין מלאים, מעצימים המשפרים את הזוגיות ואת איכות החיים שלהם.

גברא PRO הינן כמוסות אשר עשויות מחומרים טבעיים בלבד והוא בטוח מאוד לשימוש. עד כדי כך שהוא נמצא בפיקוח משרד הבריאות הישראלי ואף קיבל אישור תו תקנים בטיחות מהמחמירים ביותר בעולם, האמריקני (FDA) והאירופאי (GMP).

אנשי מקצוע מהמנוסים בתחום מופקדים על תהליכי הייצור של המוצר הנעשות תחת שליטה ובקרה מלאה. תהליכי ייצור ופיתוח נעשים במעבדות מיוחדות של החברה בתנאים מבוקרים ותחת פיקוח.

שימוש בכמוסות גברא PRO

המנה המומלצת על פי בסיס יומי הוא כשתי כמוסות כחצי שעה לפני האוכל, המשך שלושה חודשים. המנה הזו הוכחה כמומלצת ונבדקה על ידי גברים רבים שנטלו את הכמוסות בתדירות זו והעידו על יעילותה המתמשכת.

למעשה, השפעתן של הכמוסות אינה מיידית אבל היא ניכרת כבר לאחר היום העשירי בממוצע. כמובן שהשפעת המוצר משתנה מאדם לאדם ותלויה בגורמים שונים כגון: מצב בריאותי, גיל, מצב בריאותי, נטילת תרופות אחרת וכן הלאה.

בשל העובדה שהכמוסות מיוצרות באופן טבעי, אין מניעה לקחת אותן כל זמן שתחפצו, גם אם יותר מהמנה המומלצת וניתן לקחת אותן ללא הגבלת זמן.

מרכיבי הכמוסות על קצה המזלג

מרכיבי תוסף התזונה הינם מרכיבים טבעיים בלבד המורכבים בין היתר מ: אבץ, ל-ארגינין, טירוזין, גינסנג קוריאני, brevicornum Epimedium, קנידיום מוניירי, ג'ינג'ר, מאקה, תמצית גינקו בילובה, תמצית דקל ננסי, תמצית טריבולוס טרסטרית ועוד.

אם אתם מעוניינים לשמוע יותר על הרכיבים ובטיחותם, צוות "טבע דיירקט" נותן מענה אישי ודיסקרטי ללקוח וישמח לענות על כל שאלה רלוונטית. חשוב לזכור שהתוסף עומד בתקנים בריאות מחמירים ועל כן השימוש במוצר הינו בטוח לשימוש.

אז למה גברים רבים בוחרים להשתמש בכמוסות גברא PRO?

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן