התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

מפתיע: זוהי האוכלוסייה ששיעור מחלות המין בה הוא הגבוה ביותר

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לתפקוד מיני!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

תוכן עניינים

אף על פי שנהוג לחשוב כי האוכלוסייה הצעירה היא החשופה ביותר למחלות מין, המצב האמתי שונה לגמרי. על פי סקריםלא מה שחשבתם: זו האוכלוסייה החשופה ביותר למחלות מין ומחקרים שנערכו אפשר לראות כי אוכלוסיה בגיל העמידה נחשבת לבעלת הסיכון הגבוה ביותר לסבול ממחלות מין שונות.

הסיבה העיקרית שמובילה לכך זו העובדה כי פחות נהוג לדבר על מין בטוח בקרב אוכלוסיה בגילאים הללו, כאשר זה פחות נוח גם לדבר על זה בפתיחות מצד האוכלוסייה הזו. כמו כן, כל המשאבים הולכים להסברה לגברים ונשים צעירים, כאשר לא מושקעים משאבים בהסברה לאוכלוסייה המבוגרת יותר בגילאים הללו.

חוסר נעימות לדבר על מיניות בקרב מבוגרים

ישנה נטייה לפיה לא נעים לדבר על חיי המין של אנשים מבוגרים. כתוצאה מכך אפשר לראות כי רבים בגיל הזה סובלים ממחלות מין וזאת עקב חוסר ידע או הבנה של חשיבות קיום בטוח של יחסי מין. הפתרון למצב הזה צריך לבוא לידי ביטוי על ידי שינוי תפיסתי בקהילה ובכך שיהיה ניתן לדבר בנוח עם בני האוכלוסייה המבוגרת על הדרכים לקיים יחסי מין בצורה בטוחה ולהסביר מדוע זה יהיה כל כך חשוב עבורם.

נשים מבוגרות המתעלמות ממחלות מין

מצב נוסף שמוביל למחלות מין בקרב נשים מבוגרות נובע מכך שהן אינן חוששות לקיים יחסי מין מעל גיל 45 כי אין להן כבר חשש מכניסה להריון. כך הן מוותרות על אמצעי המניעה ואפשר לראות כי הדבר מוביל לסיכוי הרבה יותר משמעותי לסבול משורה של מחלות מין שונות. לפיכך יהיה נכון להעניק לאותה אוכלוסייה את כל הכלים והידע שהיא צריכה וזאת כדי להפחית בצורה משמעותית את הסיכוי להישנות של מחלות מין בקרבה. באמצעות שינוי מחשבתי והכוונה של הסברה לבני גיל העמידה יהיה ניתן להשיג שינוי  במצב.

סטיגמות ובושה בקרב האוכלוסייה המבוגרת

סיבה נוספת שגורמת למחלות מין בשכיחות גבוהה יותר בקרב האוכלוסייה הבוגרת זו העבודה כי רבים בקבוצת הגיל הזו חשים בושה ולא מרגישים בנוח עם הסטיגמה לדבר בפתיחות על קיום בטוח של יחסי מין. לאור זאת ישנה הבנה כי צריך לשנות את ההרגל לפיו לא נוח לדבר על יחסי מין וקיום בטוח שלהם בקרב אוכלוסיית הגיל הזו. כאשר יודעים להתייחס לכך ברצינות הראויה אפשר לראות כי השינוי יהיה בר השגה והשכיחות של מחלות מין בקרב אוכלוסייה בגיל העמידה יהפוך נמוך יותר.

מעמד סוציואקונומי נמוך = סיכוי גבוה יותר למחלות מין

אינדיקטור גדול למחלות מין בקרב אוכלוסיה בת גיל העמידה זה המצב המעמד הסוציואקונומי. אפשר לראות כי על פי רוב, ישנה נטייה הרבה יותר גדולה לשכיחות של מחלות מין בקרב אוכלוסיה ממעמד סוציואקונומי נמוך. הסיבה למצב הזו זו העובדה כי פחות נהוג לדבר על מין בקרב האוכלוסיה הזו וזאת כאשר הדבר מהווה מעין טאבו. כמו כן, החינוך המיני של אוכלוסיה ממעמד סוציואקונומי נמוך לוקה בחסר באופן משמעותי ביחס לאוכלוסיות אחרות.

לאור זאת יש להבין את ההבדלים בין קבוצות אוכלוסיה שונות ובהתאם לכך להעניק להן מענה ממוקד שיהיה שונה האחד מהאחר. זו תהיה הדרך הטובה ביותר להפחית באופן משמעותי את השיעור של מחלות המין בקרב אוכלוסיה בת גיל העמידה.

כפי שאפשר לראות, ישנה אפשרות לעשות שינוי גדול בחיים של כל אלה וזאת אם יודעים כיצד לפעול ולהעניק להם מענה ממוקד שכולל הסברה וחינוך מיני וזאת גם אם זה לא יהיה מובן מאליו או נעים תחילה.

אולי יעניין אותך גם:

ויאגרה לטיפול בבעיות זיקפה ואין אונות

תרופות הגורמות לחוסר חשק מיני בנשים ובגברים

תפקוד מיני בקרב בני גיל הזהב

לא מה שחשבתם: זו האוכלוסייה החשופה ביותר למחלות מין
גברא פתרון טבעי לאין אונות
גברא פתרון טבעי לאין אונות

גברא כבר 26 שנה עוזרת לגברים הסובלים מאין אונות ומייסדת הפורטל לאין אונות בישראל, המקום עם המידע המקיף ביותר על כל הסיבות והגורמים לאין אונות, על דרכי ההתמודדות והטיפול ומייעצים בנושא!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן