התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

בעיות בתפקוד המיני בשל חשש לפגוע בבת הזוג

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לתפקוד מיני!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

תוכן עניינים

ישנם מחקרים רבים אשר נערכו בשנים האחרונות ועל פיהם ישנה השפעה משמעותית של רגשות וחששות לפגיעה בבת הזוג עלבעיות בתפקוד המיני בשל חשש לפגוע בבת הזוג התפקוד המיני. על פי אותם מחקרים, חששות לפגיעה בבת הזוג עלולים להוביל לקשיים עם הגעה לזקפה וזאת לצד גמירה מוקדמת ושלל בעיות נוספות בתפקוד המיני.

במצבים של בעיות בתפקוד המיני יהיה חשוב לפנות אל רופא מומחה כדי שיבחן את הגבר וינסה לאתר את מקור הבעיה. במידה והסיבה היא חששות לפגיעה בבת הזוג, יהיה ניתן לשפר את הקושי באמצעות טיפול פסיכותרפי ופסיכולוגי.

טיפול פסיכותרפי ופסיכולוגי יכול להועיל רבות

במקרים רבים בעיות בתפקוד המיני שבאים לידי ביטוי עקב חששות יכולים להעלם כליל וזאת אם מקדימים לפנות אל טיפול פסיכולוגי. טיפולים כאלים מאפשרים לבן הזוג להבין כי הוא לא באמת צפוי לפגוע בבת הזוג בעת קיום יחסי המין.

כמו כן, כדי להגיע לאפקטיביות מרבית של הטיפול, יהיה נכון לשתף גם את בת הזוג בהליך עצמו. בדרך זו יהיה ניתן להיווכח כי היא תרגיש הרבה יותר רגועה ופתוחה במהלך קיום יחסי המין והדבר ישרה רוגע קרב אצל הגבר. לאור זאת יהיה חשוב לפנות לקליניקה שמבינה את הלקוחות שלה ומסוגלת להציע לכם מענה טיפול כולל וזאת כדי שהבעיות בתפקוד המיני ייעלמו כאילו לא היו.

מקור הבעיה הוא פסיכולוגי מחשבתי

כאשר מבינים את הסיבה לבעיות בתפקוד המיני עקב חששות לפגיעה בבת הזוג, אפשר לראות כי הטיפול יהיה מובן מאליו ופשוט יותר. הרי מדובר במחשבות שווא מצדו של הגבר, מה שמוביל לסיטואציה בה הוא לא מתפקד כמו שהיה רוצה. לפיכך יהיה חשוב לקיים שיחות טיפוליות יחד עם הגבר ובת הזוג שלו וזאת כדי לאפשר להם להרגיש בנוח אחד עם השנייה וזאת בין היתר על ידי שיתוף של התחושות והיעזרות במטפל מיומן אשר יהיה לצדם לאורך כל הדרך.

חיוני לבחור קליניקה עם ניסיון רלוונטי

כל עוד תוהים כיצד להתמודד עם בעיות בתפקוד המיני ורוצים להיות במצב בו יהיה ניתן להתמודד עם אותן בעיות באופן מיטבי וללא יותר מידי קשיים, דרך הפעולה הנכונה ביותר בעניין תהיה על ידי פנייה אל קליניקה עם ניסיון ממוקד בנושאים הללו. כיום פועלות לא מעט קליניקות כאלה שיודעות להציע למטופלים שלהן מענה טיפולי מקיף ומאוד אפקטיבי. ניתן גם להסתמך על חוות דעת שקיבלה הקליניקה בעבר וזאת כדי להיות בטוחים שהיא מסוגלת לבצע את העבודה שלה בסטנדרטים גבוהים ועם רמת תועלת גבוהה במיוחד.

סבלנות זה שם המשחק – קחו זאת לתשומת הלב

ברוב המקרים צריך להיעזר בסבלנות כדי לטפל בצורה מקיפה במצבים של בעיות בתפקוד המיני. הרי הסיבה שמקורה במחשבות שווא של הגבר יכולה להיות מאוד עמוקה וכדי לטפל בה צריך לקיים מספר שיחות וטיפולים אשר יהיו מיועדים להעניק טיפול עומק למצב הזה.

לאור זאת הדבר החשוב ביותר מצד כל אחד שסובל מקשיים כאלה זה להיות סבלני ולהבין כי באמצעות הטיפול הנכון יהיה ניתן להעלים את הקשיים המשמעותיים ולקחת את החיים לכיוון הרבה יותר חיובי ובאופן מידי.

הרי קיימים היום גורמי מקצוע שיהיו מסוגלים ללוות כל אחד לאורך כל ההליך הזה ולהציע מענה טיפולי הולם וכזה שישרה שקט על המטופל ויאפשר לו לדעת כי הוא נמצא בידיים בטוחות. הטיפול הנכון צפוי לאפשר להתחיל חיים חדשים וטובים יותר מבחינה מינית ולהוביל לשיפור אמתי באיכות החיים של המטופל.

אולי יעניין אותך גם:

סרוגייט – טיפול מיני עם בן זוג חלופי

בעיות בתפקוד המיני בשל חשש לפגוע בבת הזוג
גברא פתרון טבעי לאין אונות
גברא פתרון טבעי לאין אונות

גברא כבר 26 שנה עוזרת לגברים הסובלים מאין אונות ומייסדת הפורטל לאין אונות בישראל, המקום עם המידע המקיף ביותר על כל הסיבות והגורמים לאין אונות, על דרכי ההתמודדות והטיפול ומייעצים בנושא!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן