התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

מחקר מקפריסין מגלה מצא את הגורם לירידה בתכיפות סקס בקרב זוגות

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לתפקוד מיני!

המרכז לתפקוד מיני

חיי מין מדשדשים זוהי תופעה נפוצה למדי בקרב זוגות מונוגמיים. רבים חושבים שהמקור לכך נעוץ בעיקר בבגידות או חוסרמפתיע: חוקרים מקפריסין גילו מה הגורם לירידה בתכיפות יחסי המין בקרב זוגות נאמנות, אך בפועל אין הדבר כך. על פי מחקר שערכו חוקרים מקפריסין, התגלו תוצאות מפתיעות, לפיהן הגורם מספר אחת שמוביל לירידה בתכיפות יחסי המין בקרב זוגות הוא חוסר התלהבות, פשוטו כמשמעו.

במקום השני, על פי המחקר, מחסור בזמן הוא זה שמוביל ירידה בתכיפות יחסי המין. במקומות האחרים לו״ז צפוץ של העבודה וביצועים גרועים של הפרטנר ביחסי המין, הם אלו שמובילים לירידה בתכיפות של הפעילות המינית בין בני הזוג.

לומדים איך לשפר את הזוגיות

עבודה על הזוגיות מתחילה בקשב והבנה האחד של השני. כאשר בני הזוג מסוגלים להבין את צרכיו ורצונותיו של זה של זו, האינטראקציה משתפרת והדבר משליך גם על טיב יחסי המין בין הצדדים ותדירות הפעילות המינית. מערכת יחסית בריאה תבוא לידי ביטוי ביכולת של הצדדים להסתדר יחדיו.

בני זוג שלא מצליחים לשמור על יחסים תקינים ואינם מרוצים מטיב היחסים ביניהם, יכולים לנסות לשפר את הזוגיות תוך כדי מתן יותר תשומת לב לפרטים הקטנים והגורמים שמפריעים לצד השני. בטווח הארוך זוהי הדרך הנכונה לשמור על הגחלת ולהפוך את הזוגיות לפורייה ובריאה בכל המישורים.

זוגות שלא מצליחים לנהל את המשברים שצצים להם בינם לבין עצמם, יכולים לפנות אל אפיק אלטרנטיבי, בדמות ייעוץ והכוונה של מטפל זוגי. זוהי דרך מעולה לשנות כיוון בזוגיות, לשים את האצבע על הנקודות שמובילות למשבר ולעשות כל מה שניתן על מנת לפתור את המצב ביעילות מרבית בסופו של דבר. בני הזוג רק צריכים להראות נכונות לפתור את המשברים והקשיים שהם נאלצים להתמודד עמם.

המתכון להצלחה ביחסי המין – תקשורת וגיוון

בני זוג שרוצים לשמור על זוגיות, בריאות ויחסי מין בתדירות תקינה צריכים להבין כי הדרך הנכונה לעשות זאת היא באמצעות תקשורת נכונה בין הצדדים וגיוון של חיי המין. בכל הנוגע לתקשורת, שני הצדדים צריכים להקשיב זה לרצונותיו של השני, להיות פתוחים ולא להסס לומר את אשר על ליבם.

כאשר מדובר על גיוון יחסי המין, הכוונה היא לגוון בתנוחות, להוסיף צעצועי מין, לשדרג את המשחק המקדים, משחקי תפקידים וכל דבר אחר שיכול להוסיף עניין לחיי המין. שינויים כאלה ביחסי המין יכולים לשדרג משמעותית את היחסים בין בני הזוג ולהביא להגברה משמעותית בתדירות המין.

לפעמים שינויים קטנים זה כל מה שצריך על מנת לשפר את הזוגיות, ולמרבה הצער הרבה זוגות נוטים להיות נוקשים ולא להיפתח לדברים חדשים שהם יכולים לעשות. זוגות שבאמת רוצים לשפר את טיב יחסי המין ביניהם צריכים להבין שניתן לעשות זאת בקלות אם רק יש מספיק רצון.

ירידה בתכיפות יחסי המין זה תהליך טבעי בזוגיות

מעבר למידע שהזכרנו לעיל, צריך לזכור כי בני זוג שנמצאים יחדיו שנים רבות נוטים לחוות ירידה בתכיפות קיום יחסי המין ביניהם, ומדובר בתופעה טבעית לחלוטין, ואין זה משנה בהכרח מה הגורם המרכזי שמוביל לכך.

באופן טבעי בשנים הראשונות של כל זוגיות בני הזוג נוטים לקיים יחסי מין לעתים קרובות יותר, וזאת בעיקר בשל ההתלהבות וההתרגשות אשר מאפיינת את התקופה הזו. אנשים שרוצים לשפר את הזוגיות שלהם במרוצת השנים צריכים לחשוב מחוץ לקופסה ולא להסס ליזום ותמיד לחדש בדברים שהם עושים במערכת היחסים בכל המובנים, ולא רק כשהם מקיימים יחסי מין.

אולי יעניין אותך גם:

האם הגברת תכיפות הסקס תגרום לשביעות רצון גדולה יותר מהחיים?

כמוסות גברא PRO לגברים – להגברת החשק המיני וההנאה

טנטרה והקשר למיניות

ד"ר מור ירושלמי: מומחית לשיפור תפקוד מיני

ד"ר מור ירושלמי: מומחית לשיפור תפקוד מיני

מייסדת ומנהלת המרכז לתפקוד מיני אצל גברים ונשים. מור אורולוגית מוסמכת ומגיעה עם ניסיון עשיר בו היא עזרה למאות מטופלים עם בעיות בסוגים שונים. מור סיימה את לימודיה באקדמיה ומאז עוסקת בתחום הרפואה, מלווה מטופלים, משתתפת בסדנאות, פורומים והשתלמויות מקצועיות.

מפתיע: חוקרים מקפריסין גילו מה הגורם לירידה בתכיפות יחסי המין בקרב זוגות

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

התקשרו עכשיו דילוג לתוכן