התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

האם הגברת תכיפות הסקס תגרום לשביעות רצון גדולה יותר מהחיים?

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לתפקוד מיני!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

תוכן עניינים

חושניות ומין הם חלק טבעי וחשוב ביותר בחיים. גם אם נניח בצד את העובדה שאנו זקוקים לסקס כדאי להעמיד צאצאים, יחסי מיןהאם הגברת תכיפות הסקס תגרום לשביעות רצון גדולה יותר מהחיים? מהווים חלק מהקיום שלנו ולו מכיוון שהם בין הפעילויות המהנות ביותר. חושניות, במידה מסוימת, טבעית ונחוצה כבר בקרב פעוטות, ילדים ואפילו תינוקות. תינוק בוכה מרגיעים על ידי חיבוק. בכל גיל, מגע אנושי חשוב לנו ומשפיע על בריאותנו הפיזית והנפשית. אולם האם אפשר להסיק מכך כי יותר סקס זה יותר טוב? החלנו לבדוק עבורכם ועבורכן, האם הגברת תכיפות הסקס והאינטימיות יגרמו לשביעות רצון גדולה יותר מהחיים.

"תעשו יותר סקס!" ביקש המדען

חוקרים אמריקאים מפנסילבניה ראו לנכון לבדוק בצורה אמפירית האם לתדירות קיום יחסי המין יש קשר עם אושר ושביעות רצון גבוהה יותר. על מנת להגיע למסקנות, הם חילקו את קבוצת המחקר לשתיים. קבוצה אחת של הזוגות קיבלו הנחיה להכפיל את הפעילות המינית ובמילים אחרות – לעשות יותר סקס, הרבה יותר. קבוצה שניה לא התבקשה לשנות במשהו את הרגלי הסקס אלא רק לתאר את רמת שביעות הרצון הכללית לאורך המחקר. לאחר מספר חודשים, בדקו החוקרים את הסיכומים והגיעו למסקנות מעניינות. חושבים שאתם יכולים לנחש? לפני שתמשיכו לקרוא, חשבו על כך ורק אחר כך, קראו ותבינו מה התגלה.

כך הסקס המוגבר השפיע

ראשית, החוקרים ציינו כי אכן, כל הזוגות שהתבקשו לקיים יותר יחסי מין ביצעו את המבוקש. גם אם לא כולם אכן הכפילו את כמות הסקס, כולם בילו יותר במיטה ביחסים אינטימיים. אולם כאשר התבקשו לדווח על שביעות רצון בחיים ונשאלו לגבי ההשפעה על הליבידו, נמצא הפרט המפתיע. אם ציפיתם ששביעות הרצון תעלה, ההפך הוא הנכון. שביעות הרצון הכללית מהחיים דווקא פחתה, גם אם לא במידה רבה. ומה שעוד מפתיע, זה שלמרות הכל התשוקה המינית ירדה וכך גם ההנאה עצמה, מיחסי המין. אך חשוב בנקודה זאת לציין כמה מילות ביקורת.

המחקר גרם למשתתפים (ולמשתתפות), לקיים יחסי מין באופן בלתי "טבעי" להרגלים הקודמים. יתכן שהם חשו מחויבים מדי, עובדה שתרמה להנאה המופחתת. נזכור שבני אדם עשויים להיות מושפעים מהוראות שמפחיתות את תחושת חופש הבחירה והחירות האישית. יתכן שאם הייתה דרך טבעית לגרום לאנשים להכפיל את תכיפות הסקס, התוצאות היו אחרות. כמו כן, כדאי לערוך מחקרים מדוקדקים יותר, שבהם תהיה התייחסות לתכיפות המקורית ולשאלה האם הזוגות היו מרוצים מהתכיפות המקורית או לא מרוצים.

כמה עובדות מדעיות על סקס ואושר

ברקע המחקר שאותו הזכרנו, כדאי להזכיר עוד עובדות מדעיות רבות שנאספו לאורך השנים ועוסקות בקשר שבין סקס, אושר ושביעות רצון בחיים.

  1. מחקר שבדק זוגות נשואים גילה כי אלה שקיימו יותר יחסי מין סיפרו על חיי נישואין מאושרים ויציבים יותר.
  2. סקס קבוע הוא מנבא טוב של תוחלת חיים גבוהה. אנשים שלא עושים סקס בקביעות מעלים את סיכויים ללכת לעולמם מוקדם יותר.
  3. זוגות שהגיעו לאורגזמה משותפת (לאו דווקא באותו הרגע), היו מאושרים יותר מאלה שאחד מבני הזוג לא הגיע לשיא.
  4. חיי מין לא מספקים מעלים את תחושת הדיכאון ולהפך. אנשים שמרוצים מחיי מין מספקים מדווחים על אושר רב יותר בחיים.
  5. סקס מתקשר עם בריאות טובה.
  6. מיעוט יחסי מין מעלה את הסיכוי לאימפוטנציה ולתחושת חוסר סיפוק בחיים.
  7. סקס מתקשר עם ביטחון עצמי.

אז גם אם להגזים עם סקס זה לא תמיד פתרון, לא טוב גם ללכת בכיוון השני.

מקורות:
https://theconversation.com/consensual-sex-is-key-to-happiness-and-good-health-science-says-91384
https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0167268115000050

האם הגברת תכיפות הסקס תגרום לשביעות רצון גדולה יותר מהחיים?
גברא פתרון טבעי לאין אונות
גברא פתרון טבעי לאין אונות

גברא כבר 26 שנה עוזרת לגברים הסובלים מאין אונות ומייסדת הפורטל לאין אונות בישראל, המקום עם המידע המקיף ביותר על כל הסיבות והגורמים לאין אונות, על דרכי ההתמודדות והטיפול ומייעצים בנושא!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן