התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

זיוף אורגזמה – לא רק בקרב נשים

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לתפקוד מיני!

המרכז לתפקוד מיני

הסיבה שמזייפים אורגזמה נעוצה בכך שבני הזוג אינם יודעים כיצד להגיע לנקודה הרגישה אבל גם בעיות תקשורת זוגיות יכולותזיוף אורגזמה - לא רק בקרב נשים להוביל לזיוף אורגזמות. ולמרות הדעה הרווחת כי רק נשים מזייפות אורגזמה, דעו כי זיוף אורגזמה קורה גם בקרב גברים. למעשה מדובר על כל גבר מבין ארבעה גברים שמזייפים אורגזמה, מכיוון שככל הנראה הם חווים לחץ להפגין אורגזמה כמקובל בגמר סקס.

גם גברים מזייפים אורגזמות ומחקרים תומכים בכך

על פי מחקרים רבים שנערכו בתחום, נמצא כי הנשים מזייפות הרבה יותר פעמים אורגזמות לעומת הגברים. אבל אין ניתן להסיק מכך כי הן היחידות שעושות זאת. כאשר מה שמשותף לנשים ולגברים בנושא של זיוף אורגזמות בא לידי ביטוי בכך שהוא נקשר לפתרון של בעיות בזוגיות, הווה אומר – איך היחסים נתפסים בעיניהם במשך קיום הסקס ובתומו.

זיוף אורגזמה בגברים – על מה ולמה?

גברים שזייפו אורגזמות מעידים כי במהלך קיום יחסי המין הם הרבו לשנות את תנועות גופם, גנחו והשמיעו קולות של הנאה. אז על מה ולמה הגברים נוקטים גם בגישה של זיוף אורגזמה?

  • לצאת מידי חובה – לעתים הגברים עושים סקס עם בנות זוגם לא מרצון, כי אם בשבילן, ובשל כך הם מזייפים אורגזמה, שבנות זוגם לא ידעו.
  • כאשר לגברים לוקח יותר זמן מהמקובל להגיע לפורקן – על פי הסטטיסטיקה, לגברים לוקח בין חמש דקות לבין שבע דקות לחוות אורגזמה מזמן החדירה לגמירה. גברים שחשים שאינם עומדים בסטנדרט, מזייפים את האורגזמה להסתרת בושתם ולסיום יחסי המין.
  • יש גברים שמאמינים כי סיום יחסי מין בהכרח בא עם אורגזמה מדהימה, וכאשר היא אינה מגיעה באופן טבעי, הם מזייפים אותה.
  • יש גברים שסובלים משפיכה מוקדמת, או לחלופין מבעיות זקפה או זקפה חלשה במהלך האקט – על מנת שכבודם לא ייפגע הם מזייפים את האורגזמה, נוכח המצב שבו ייחשפו חולשותיהם.
  • גברים מזייפים אורגזמות על מנת לרצות את בנות זוגם – יש גברים שחוששים כי יחסי המין נמשכים מעט או יותר מדי זמן. הם מזייפים אורגזמה מהחשש שבנות זוגם ייפגעו אם יחדלו מהאקט בטרם הגיעו לאורגזמה.

מה עושים כאשר זיוף אורגזמה של הגברים הופכת תדירה?

כאשר גברים או נשים מזייפים אורגזמות לעתים נדירות, אין כל פסול בכך, לרוב, אך כאשר זיוף האורגזמות בקרב הגברים הופך לעניין שבשגרה, הוא מחייב טיפול, ולעיל נציג בפניכם אפשרויות של טיפול בבעיה:

  • הפחיתו בצריכת הסמים או בצריכת השתייה החריפה – גברים שמרבים לצרוך סמים או אלכוהול בעלי נטייה יותר לזייף אורגזמות, מאחר שהאלכוהול והסמים משפיעים בהכרח על ביצועים מיניים.
  • במידה ואתם מרבים לזייף אורגזמות, הגיעו לרופא המטפל – מי שמתקשה לשמור על זקפה במשך כל האקט, או סובל משפיכה מוקדמת, עשוי לחוות קושי להגיע לאורגזמה, ולכן יזייף אותה. עליכם לדעת שלעיתים הדבר נובע מבעיה רפואית, שניתן לטפל בה בקלות, ויפה שעה קודם.
  • כדי להימנע מזיוף אורגזמה – פשוט תאוננו – האוננות כדאית בסיוע ההבנה מה מגרה אתכם. לאחר שתבינו, שמרו על תקשורת פתוחה עם בנות הזוג שלכם, ושתפו אותן במסקנות שהגעתם אליהן.
  • טיפול פסיכולוגי מסייע להימנע מזיוף אורגזמה – לפעמים הגברים מזייפים אורגזמות בשל בעיות רגשיות. אין זה בושה, ומומלץ לפנות לעזרה, ביחד עם בנות זוגכן או לבדכם.
ד"ר מור ירושלמי: מומחית לשיפור תפקוד מיני

ד"ר מור ירושלמי: מומחית לשיפור תפקוד מיני

מייסדת ומנהלת המרכז לתפקוד מיני אצל גברים ונשים. מור אורולוגית מוסמכת ומגיעה עם ניסיון עשיר בו היא עזרה למאות מטופלים עם בעיות בסוגים שונים. מור סיימה את לימודיה באקדמיה ומאז עוסקת בתחום הרפואה, מלווה מטופלים, משתתפת בסדנאות, פורומים והשתלמויות מקצועיות.

מפתיע: חוקרים מקפריסין גילו מה הגורם לירידה בתכיפות יחסי המין בקרב זוגות

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

התקשרו עכשיו דילוג לתוכן