התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

חוקרים מברזיל בדקו האם אלקטרותרפיה יכולה לשקם תפקוד מיני בנשים והתוצאות מפתיעות

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לתפקוד מיני!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

תוכן עניינים

נשים רבות בוחרות בטיפול ההורמונלי הרגיל וזאת כדי לשקם את התפקוד המיני שלהן ולהביא אותו לתפקוד שגרתי. לצד זאת,חוקרים מברזיל בדקו האם אלקטרותרפיה יכולה לשקם תפקוד מיני בנשים והתוצאות מפתיעות לפי מחקר קטן שבוצע בברזיל אפשר לראות כי אלקטרותרפיה מסוגלת להשיג תוצאות מרשימות כאשר משווים אותה לשיטה המסורתית.

המחקר פורסם במגזין Menopause ונערך בסאו פאולו והוא בדק את האפשרות לשפר את התפקוד המיני של נשים עם אי ספיקת שחלות מוקדמת. גיל הנשים הממוצע במחקר היה 37 והן חולקו ל 2 קבוצות, אחת טופלה עם קרם נרתיק אסטריול שגרתי והאחרת עם טיפול אלקטרותרפי.

שיפור תפקודי משמעותי עם אלקטרותרפיה

הנשים שעשו שימוש ב IC פרינאלי במחקר נהנו משיפור ברמת הסיכה וזאת לצד אורגזמות משופרות ופחות תלונות מיניות, זאת בייחוד כאשר משווים את הקבוצה הזו לאחרת שעשתה שימוש בקרם הורמונלי שמאפיין את הטיפולים הרגילים.

הודות ליעילות של הטיפול הפרינאלי אפשר להיווכח כי השיטה הזו עשויה לתפוס תאוצה בשנים הקרובות ויהיה ניתן להיווכח בכמות הולכת וגוברת של מחקרים שיעשו בתחום. כך בסופו של דבר יהיה ניתן לעבור טיפול אלקטרותרפיה אשר יביא לשיפור אמתי והרבה יותר גדול בחיי המין של נשים, כאשר הטיפול יבוא לידי ביטוי בשלל היבטים שונים ויועיל מבחינה מינית גם לתחושה של האישה וגם כטיפול מניעתי.

עדיין צריך לחכות למחקרים נוספים בתחום

כאשר מסתכלים על הניסוי שנעשה על ידי צוות החוקרים מסאו פאולו אפשר לראות כי מדובר במחקר קטן יחסית אשר בוצע בסך הכול על 40 אנשים. לאור זאת יהיה חיוני להבין כי עדיין לא בטוח שמדובר בטיפול שיהיה בשימוש נרחב בשנים הבאות.

ישנה מגמה לפיה כמות וגדלה של חוקרים בודקים את התועלת של אלקטרותרפיה ולפיכך צריך לחכות עד שתהיה מסה קריטית של מחקרים שתאפשר לדעת טוב יותר האם צריך להתייחס בצורה רצינית לטיפול מהסוג הזה.

תמיד אפשר לעקוב אחר העדכונים אחרונים של כתבי העת הרפואיים וזאת כדי להיווכח בהתקדמות שבאה לידי ביטוי במחקרים שמראים את התועלת של סוגי טיפולים שמוכחים כהרבה יותר אפקטיביים ביחס לסט הטיפולים שקיים היום ומאפשר לקבל אך ורק מענה נקודתי לבעיות של התפקוד המיני בקרב נשים. לאור זאת היעזרות בסבלנות תוכל להוכיח עצמה כמאוד אפקטיבית כאשר מביאים בחשבון כי הטיפולים העתידיים עשויים להיות הרבה יותר מועילים.

מגמה של שיפור באפקטיביות הטיפולים

כאשר מסתכלים על טיפולי אלקטרותרפיה עתידיים ושלל מחקרים שבודקים טכניקות חדשות לשיפור התפקוד המיני בקרב נשים, אפשר להבחין במגמה ברורה לפיה רמת התועלת של הטיפולים הללו הולכת וגוברת בצורה משמעותית בשנים האחרונות. הודות לכך ניתן לראות בבירור כי העתיד הטיפולי עבור נשים עם קשיים מבחינת התפקוד המיני יוכל להיות מאוד חיובי.

לבסוף יהיה רצוי לשים לב כי תמיד בוחרים בטיפולים אשר כבר הוכחו מבחינת היעילות שלהם והיכולת להביא לשיפור אמתי של התפקוד המיני.

במקרה ומדובר על מחקר בודד או מחקרים ספורים שאינם מבוססים מספיק, יהיה חכם לחכות ולראות מהו הכיוון והאם המגמה החיובית כלפי הטיפול הזה ממשיכה ונוצרים מחקרים יותר מעמיקים שמראים את היכולות שלו לבצע את השינוי הרצוי בתפקוד המיני של האישה ולעשות זאת בצורה מאוד אפקטיבית. התועלת של הדבר תהיה מאוד משמעותית והיא יכולה לשנות את החיים של נשים שתהיינה מעוניינות להתחיל להפוך את חיי המין שלהן להרבה יותר טובים, דבר שהופך יותר ויותר אפשרי עם ההתקדמות של השנים האחרונות בתחום עליו מדובר.

אולי יעניין אותך גם:

חשק מיני אצל נשים – מה מעלה ומה מוריד?

 

חוקרים מברזיל בדקו האם אלקטרותרפיה יכולה לשקם תפקוד מיני בנשים והתוצאות מפתיעות
גברא פתרון טבעי לאין אונות
גברא פתרון טבעי לאין אונות

גברא כבר 26 שנה עוזרת לגברים הסובלים מאין אונות ומייסדת הפורטל לאין אונות בישראל, המקום עם המידע המקיף ביותר על כל הסיבות והגורמים לאין אונות, על דרכי ההתמודדות והטיפול ומייעצים בנושא!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן