התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

כל הדרכים לאורגזמה נשית נחשפים כאן

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לתפקוד מיני!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

תוכן עניינים

גם כיום עדיין ישנן נשים הסבורות שיש רק דרך אחת להגיע לאורגזמה מספקת. למעשה אין טעות גדולה מזאת. יש הרבה דרכיםכל הדרכים לאורגזמה נשית להגיע לאורגזמה נשית, הן במגע מיני מלא והן ללא מגע מיני כלל. ניתן להגיע לעינוג עצמי, להיעזר באביזרים שונים ולכוון את בן (או בת) הזוג, להפעיל את הגוף בצורה מענגת. במידה רבה, חלק מהכיף זהו תהליך הניסוי והטעיה.אך מעל לכל, חשוב לקבל את הגוף להרפות את השרירים. מומלץ לקבל את העובדה כי חלק מהדרכים מהירות יותר וחלק, לא פחות מענגות אך דורשות יותר סבלנות ואורך רוח.

#1: אורגזמה דרך מגע ישיר עם הדגדגן

נשים רבות מדווחות על עונג רב שהן חוות, בעיקר בזכות מגע ישיר עם הדגדגן. אך יש לציין שלא לכל הנשים זה מתאים ויש כאלה שצריכות דווקא את המגע העקיף, לפני או אפילו במקום המגע הישיר. העונג המיני שאישה חווה בעת מגע ישיר עם הדגדגן יכול להיות פועל יוצא של עינוג עצמי או מגע של בן הזוג או מגע משולב. לכל אישה שרוצה לחקור את גופה מומלץ להתחיל במגע עם האזור, באמצעות האצבעות או וויברטור. כל אישה תלמד להכיר בדרך זאת האם היא נהנית ממגע יותר עדין או מתנועות יותר חזקות. כשאישה מתורגלת, היא יכולה להנחות את בן זוגה היכן בדיוק לגעת על מנת להעצים את האורגזמה.

#2: גירוי הנרתיק עד…לנקודת ה-G

בעוד שהרבה נשים מרגישות כי הדגדגן הוא הדרך הישירה, המהירה והמספקת לחוות עונג מיני, יש כאלה שמעדיפות את השחרור באמצעות גירוי עקיף. כלומר, ישנן נשים שדווקא מעדיפות מגע פחות ישיר, גירוי נרתיקי. תנועות של מגע, ליטוף או לחיצות יכולות להביא אישה לשיא שאחריו אפשר גם להגיע לשיא נוסף על ידי תנועות ישירות על הדגדגן. אולם אפשר ללכת בדרך אחרת, ולהגיע לשיא דרך נקודת ה-G. נקודה זו מצויה בין הנרתיק לבין צוואר הרחם. ניתן להחדיר אצבע ולמשש בכדי להרגיש את הנקודה. גירוי של האזור יכול להתבצע בעזרת אצבע, ויברטור או צעצועי מין, כל אישה לפי טעמה והעדפותיה.

#3: משחק מקדים בדרך לאורגזמה נשית

ישנן נשים שמגע ישיר ואינטנסיבי דווקא מרחיק את העונג במקום לקרב אותו, עבורן –  דרך טובה לאורגזמה נשית תהיה הדרגתית. משחק מקדים נועד לאפשר כניסה למצב הרוח המתאים לפני מגע ישיר או קיום יחסים מלאים. במשחק מקדים אפשר לכלול אביזרים מעוררי תשוקה, שימוש בנוצות, ליטופים בקצות האצבעות, נשיקות בתנוכי האוזניים, ליטוף של הבטן, גירוי החזה והעטרה. אישה יכולה להידלק מנשיקות עדינות שהופכות לסוערות יותר ויותר. לפעמים כל מה שצריך זה פשוט לתת לגוף להוביל, בלי לחשוב, פשוט לזרום, להתנסות.

#4: תנוחות מעוררות ומשלהבות

שיא מיני מאוד תלוי גם בתנוחה שבה מקיימים יחסים. התנוחה המסיונרית אמנם מאוד מקובלת אך היא נחשבת לשמרנית ולא תמיד מבטאת את שיא התשוקה. לעומת זאת, תנוחות אחרות כגון זו שבה האישה יושבת מעל בן זוגה או תנוחת "כפיות" מאפשרות לאישה יותר שליטה. כך היא יכולה לכוון את גופה להשגת אורגזמה חזקה במיוחד.

#5: הכול (גם) בראש

חוכמה עתיקה אומרת שהאיבר הכי רגיש, אינטימי ומיני הוא לא אחר מהראש שלנו. בסופו של דבר, למחשבות, לדמיון וליצירתיות אין גבולות. ישנן נשים שיכולות להגיע לאורגזמה חזקה, על ידי חשיבת מחשבות רומנטיות, מיניות או "מלוכלכות". אם מוסיפים לכך גם שיחה ושימוש במילים "מדליקות" בזמן קיום יחסים, אפשר להרגיש זיקוקים עפים.

מקורות ולקריאה נוספת:
https://www.healthline.com/health/healthy-sex/female-orgasm
https://www.health.com/condition/sexual-health/different-types-of-orgasms-0
https://www.everydayhealth.com/mens-health/female-orgasm-secrets.aspx

 

אולי יעניין אותך גם:

מולטי אורגזמה – זה אפשרי

כל הדרכים לאורגזמה נשית
גברא פתרון טבעי לאין אונות
גברא פתרון טבעי לאין אונות

גברא כבר 26 שנה עוזרת לגברים הסובלים מאין אונות ומייסדת הפורטל לאין אונות בישראל, המקום עם המידע המקיף ביותר על כל הסיבות והגורמים לאין אונות, על דרכי ההתמודדות והטיפול ומייעצים בנושא!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן