התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

גלולת Addyi להגברת החשק המיני בנשים

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לתפקוד מיני!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

תוכן עניינים

באמצע חודש אוגוסט, 2015, אישר מנהל המזון והתרופות האמריקני תרופה חדשה שזכתה זה מכבר לכינוי "הוויאגרה הנשית". הכוונה היא לתרופה הנקראת Addyi, התרופה הראשונה אי פעם שפותחה לצורך שיפור חיי המין בקרב נשים בגיל הפוריות. לפי ההערכות, כבר בחודש אוקטובר ניתן יהיה למצוא את התרופה על מדפי בתי המרקחת בארצות הברית.

לא ברור עדיין האם ומתי ניתן יהיה למצוא את התרופה גם בישראל, אך בדרך כלל תרופה שקיבלה את אישור ה- FDA, זוכה לקבל תוך זמן קצר גם את אישור משרד הבריאות הישראלי.

השערורייה שהובילה לאישור התרופה

אישור התרופה יצא לפועל לאור ההצלחה של קמפיין נרחב שהאשים את מנהל המזון והתרופות האמריקני באפליה נגד נשים. לפי המוחים והמוחות, אין שום היגיון בכך שהוויאגרה משווקת כבר החל משנת 1998, בעוד שהמין היפה לא זכה לקבל מענה תרופתי לבעיות בחשק המיני ובתפקוד המיני. כקונטרה לצבעה הכחול של הוויאגרה, צבעה של ה- Addyi הוא ורוד.

אודות התרופה החדשה והמבטיחה

תופעות הלוואי של התרופה לפי היצרן כוללות בעיקר בחילות, סחרחורות ועילפון ובכל מקרה אין לצרוך את התרופה בשילוב עם אלכוהול. נכון לזמן הקרוב, הכדורים יינתנו לרכישה רק בהצגת מרשם רופא. לפי היצרן, אם המשתמשת לא חשה בהבדל תוך שמונה שבועות מהתחלת הטיפול, עליה להפסיק את נטילת התרופה.

חשוב מאוד להבחין בין תרופת הוויאגרה או הסיאליס לבין התרופה החדשה Addyi, שכן השתיים הראשונות פותחו לצורך שיפור הזקפה ולא לצורך שיפור החשק המיני בגברים ואילו Addyi פותחה לצורך הגברת החשק המיני.

אי לכך, הכינוי "ויאגרה נשית" פשוט אינו מדויק במיוחד. מעניין לגלות שבמקור התרופה הייתה אמורה לשמש כנוגדת דיכאון. כאשר בוצעו ניסויים שונים על התרופה שנועדו לבחון את רמת היעילות שלה, דיווחו מטופלות רבות כי הן חשות שיפור בחשק המיני שלהן. מדובר במקרה קלאסי שבו תרופה שתוכננה לצורך אחד, נמצאה יעילה למטרה אחרת. מעניין אף יותר לגלות שגם הוויאגרה החלה את דרכה כתרופה שנועדה לטפל בתעוקת לב ויתר לחץ דם.

עבור מי מיועדת התרופה?

התרופה מיועדת עבור נשים בגיל הפוריות הסובלות מהיעדר תשוקה מינית הגורמת להן לפגיעה ביחסים הבינאישיים או מצוקה אישית. התרופה מיועדת אך ורק עבור נשים הסובלות מבעיה זו שלא על רקע הפרעה פסיכיאטרית או בעיה רפואית, בעיות בזוגיות, תופעת לוואי של טיפול תרופתי או תופעת לוואי של שימוש בסמים. חשוב גם כן לוודא כי המטופלת חוותה ירידה בתשוקה המינית ובחשק המיני וכי בעבר נהנתה מחשק מיני משביע רצון.

התרופה אסורה לשימוש על ידי נשים הסובלות ממחלת כבד פעילה ועל ידי נשים הנוטלות סוגים מסוימים של תרופות שעשויות ליצור אינטראקציה שלילית עם מרכיבי התרופה (מעכבי CYP3A4 בינוניים עד חזקים).

כיצד פועלת התרופה?

התרופה משפיעה על שלושה מוליכים עצביים הקשורים לתשוקה המינית: נוראפינפרין, דופאמין וסרוטונין. התרופה מתקנת את חוסר האיזון במוח בין רמות הנוראפינפרין לרמות הדופאמין ומורידה את רמות הסרוטונין. יש לציין כי לא מדובר בתרופה הורמונאלית, אלא בתרופה המשפיעה על הקולטנים של החומרים שהוזכרו לעיל במערכת העצבים המרכזית. כמו כן, יש לציין כי בניגוד לוויאגרה, Addyi לא משפיעה על זרימת הדם כהוא זה.

אופן הנטילה של התרופה

את התרופה יש ליטול באופן פומי אחת ליום, לפני השינה. הסיבה לכך שיש ליטול את התרופה דווקא לפני השינה נעוצה בעובדה שאחת מתופעות הלוואי החמורות ביותר של התרופה היא עילפון.

גברא פתרון טבעי לאין אונות
גברא פתרון טבעי לאין אונות

גברא כבר 26 שנה עוזרת לגברים הסובלים מאין אונות ומייסדת הפורטל לאין אונות בישראל, המקום עם המידע המקיף ביותר על כל הסיבות והגורמים לאין אונות, על דרכי ההתמודדות והטיפול ומייעצים בנושא!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן