התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

שיטת פאולה לטיפול בתפקוד המיני

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לתפקוד מיני!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

תוכן עניינים

שיטת פאולה הנקראת גם "התעמלות השרירים הטבעתיים" היא שיטה מיוחדת שמבוססת על האמונה שגוף האדם מסוגל לרפא את עצמו לבד. תוך כדי תרגול השיטה פועלים יחד כל השרירים הטבעתיים ואלה שממוקמים סביב פתחים שונים בגוף ושפועלים לפי התנועה הבסיסית ביותר שישנה בחיים: פעימה של כיווץ ושחרור ושל פתיחה וסגירה.

האישה שהמציאה ופיתחה את השיטה- פאולה גרבורג, גילתה שהשרירים הטבעתיים פועלים בגופנו כמערכת אחת שלמה שמתקשרת ביחסי גומלין לכל המערכות שבגוף. באמצעות שיטת פאולה ניתן לשכלל את יכולת הגוף, לרפא אותו ולשפר את איכות החיים.

דרך הטיפול של השיטה

שיטת פאולה מטפלת בגוף באמצעות התעמלות מיוחדת המתבצעת במפגשים אישיים של מטפל- מטופל. ברוב המקרים המטופל שוכב על משטח קשה, אם כי אפשר להתעמל בכל תנוחה אחרת. המטפל בודק את דרך התגובה של המטופל לתרגילי ההתעמלות, ולפי הדברים שנמצאו, הוא מציע תרגילים נוספים. כך קורה שבמשך סדרה של טיפולים המטופל מקבל אוסף של תרגילים שמתאימים לבעיותיו. התרגול בבית הוא חשוב ביותר.

טיפול מיני

נשים וגברים סובלים מבעיות בתפקוד המיני. שיטת פאולה מסייעת במיוחד לנשים הסובלות מהבעיה וזאת באמצעות דרך הטיפול. הבעיות העיקריות בתפקוד המיני מהן סובלות הנשים הן התכווצויות בלתי רצוניות של הנרתיק שמונעות חדירה, גירוי בעור שמפריע בעת קיום היחסים וכאבים בזמן יחסי מין.

בעיות אלה ואחרות הקשורות בתחום המיני מטופלות דרך שיטת פאולה, מכיוון שעיקר הטיפול הוא בקשר המודע והרצוני של הנשים- בעזרת התרגול של השרירים הטבעתיים ניתן לשפר את התחושות באזור רצפת האגן.

התרגילים בשיטת פאולה גורמים לשחרור של רצפת האגן בהקשר של התפקוד המיני על ידי הפעלה מרחוק של שרירים טבעתיים נוספים שמשפיעים עליה. תרגילים אלה עשויים גם להפחית את החרדה של נשים רבות מהכאב שצפוי להן בשעת קיום יחסי מין, והם גם מאפשרים להן לפעול בצורה אחרת לגמרי ממה שהן רגילות.

שרירי רצפת האגן נהיים חזקים וגמישים יותר כתוצאה מתרגול בשיטת פאולה, ולכן הם יכולים להשפיע באופן מכוון או ספונטני על השרירים האחרים באזור ובכך לגרום לשינויים באיכות חיי המין של הנשים.

שיטת פאולה מטפלת במגוון בעיות רפואיות

 • מערכת המין: מונעת צניחת רחם או נרתיק, פועלת על חיזוק רצפת האגן, מטפלת בכאבי מחזור, מסדירה את המחזור ומטפלת בבעיות בתפקוד המיני.
 • מערכת הנשימה: מטפלת בבעיות של ברונכיטיס, אסטמה וסטרידור.
 • מערכת העיכול: שיטת פאולה מטפלת במעי רגיז, בעצירות, בשלשולים, בפיסורה, בטחורים, אי שליטה בסוגרים, צרבות וצניחת חלחולת.
 • בעיות אורתופדיות: תרגילים לשיפור היציבה, טיפול בכאבי גב, כאבי צוואר ועורף, כאבי פרקים וכאבי ברכיים.
 • מערכת השתן: טיפול בתכיפות מתן השתן ובדחיפות שלו, צניחת שלפוחית השתן, הרטבת לילה, שלפוחית עצבנית ואי שליטה בסוגרים.
 • הריון ולידה: שיטת פעולה פיתחה תרגילים לתקופת ההיריון, הכנה ללידה, תפקוד בשעת לידה ושיקום היולדת.
 • בעיות נוירולוגיות: טיפול במיגרנות ובכאבי ראש.
 • מחלות ניווניות: מטפלת במחלות כמו פרקינסון וטרשת נפוצה.
 • בעיות אצל ילדים: שיטת פאולה מטפלת בבעיות קשב וריכוז, בבעיות הקשבה, במצבי שיתוק מוחין ובבעיות התפתחותיות נוספות.
 • שיקום: בעזרת התרגולים אפשר לטפל בשיתוק, בפגיעות לאחר תאונות דרכים ובשבץ מוחי.
 • בעיות פסיכולוגיות: הפגת מתחים וחרדות, טיפול בבעיות שינה, התמודדות עם בעיות ריכוז ועם הפרעות פוסט טראומטיות.

שיטת פאולה – כיצד היא מסייעת?

העבודה והתרגול דרך שיטת פאולה מהווים כלים להתפתחות אישית של האדם, עוזרים לו ביצירת קשר ייחודי עם הגוף, מחזקים את הדימוי העצמי שלו ואת ביטחונו האישי, התרגול גורם לאדם להביע את עצמו מבחינה רגשית, להיות אותנטי עם עצמו ועם הסביבה, להיות חיוני יותר וליצור דברים חדשים.

שיטת פאולה עובדת על שינוי הרגלי חיים לקויים ועל שינויים של דפוסי תנועה שגויים. עוד עובדת השיטה על רפואה מונעת, ובעזרתה ניתן לחזק את הגוף ולשמור על תפקוד תקין של המערכות הפנימיות. בנוסף, שיטת פאולה מסייעת בטיפול בהפרעות קשב וריכוז אשר גורמות לבעיות בתפקוד המיני.

שיטת פאולה
גברא פתרון טבעי לאין אונות
גברא פתרון טבעי לאין אונות

גברא כבר 26 שנה עוזרת לגברים הסובלים מאין אונות ומייסדת הפורטל לאין אונות בישראל, המקום עם המידע המקיף ביותר על כל הסיבות והגורמים לאין אונות, על דרכי ההתמודדות והטיפול ומייעצים בנושא!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן