התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

רשלנות רפואית במסגרת טיפול לשיפור התפקוד המיני

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לתפקוד מיני!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

תוכן עניינים

גברים רבים סובלים מבעיות בתפקוד המיני, שתיים מן הבעיות הנפוצות הן אין אונות ושפיכה מוקדמת. הבעיה מטרידה רבות את הסובלים ממנה. היא גורמת לדימוי עצמי נמוך, חשש מיצירת קשר זוגי ואף לדיכאון. עקב כך מחפשים רבים מן הסובלים מבעיות בתפקוד המיני מזור לבעייתם.

שיטות טיפול רבות מוצעות לבעיות אלה. חלקן על ידי קופות חולים ובתי חולים, וחלקן על ידי רופאים ומרפאות פרטיות. ציבור הסובלים מן הבעיה, אשר משתוקק לפתור אותה, מוכן פעמים רבות לשלם כל סכום ולתת אמון בשיטות שונות אשר לא תמיד מסייעות, ולעיתים אף עלולות לגרום נזק. לא מעט מן ה"טיפולים" הללו הסתכמו במפח נפש למטופל ובתביעה משפטית הטוענת לרשלנות רפואית.

בעיות בתפקוד המיני והטיפול בהן

גם גברים וגם נשים יכולים לסבול מבעיות בתפקוד המיני. אולם, בעוד הטיפולים המוצעים לנשים הסובלות מבעיה זו הם פסיכולוגיים בעיקר, הרי שהטיפולים המוצעים לגברים הם פיזיולוגיים ולפעמים אף פולשניים. קיימות כמה הפרעות בתפקוד מיני ששכיחות בקרב גברים:

שפיכה מוקדמת: כאשר הגבר מגיע לאורגזמה ולשפיכה בשלב ראשוני של יחסי המין.

הפרעות זקפה: ההפרעה השכיחה ביותר בקרב גברים בגילאי 40-70. ההפרעה כוללת קושי בהשגת זקפה, קושי בשמירה על זקפה, זקפה שאינה מספקת לקיום יחסי מין.

הפרעות שפיכה: גם כותרת זו מאגדת מגוון בעיות כגון – שפיכה מעוכבת, היעדר שפיכה ועוד.

על מנת להתאים את הטיפול לבעיה יש קודם כל לאבחן את הגורם לה. הגורמים יכולים להיות רבים, ועשויים אף להיווצר משילוב של כמה גורמים כגון: גורם פסיכולוגי, גורם אורולוגי, כתוצאה ממחלה ועוד.

מגוון רופאים ומומחים מציעים פתרונות לבעיות אלה, ביניהם: אורולוגים, אנדוקרינולוגים, נוירולוגים וכן גורמים מתחום בריאות הנפש. הטיפולים כוללים: טיפול תרופתי (כגון ויאגרה), הזרקת חומרים לאיבר המין ועד ניתוח במקרים קיצוניים.

אין פתרונות קסם: מקרים של רשלנות רפואית

כאמור, החיפוש אחר טיפול מהיר ויעיל בבעיה, גורם לרבים להתפתות ולפנות לרופאים וגורמים פרטיים המציעים תרופות פלא. טיפולים ותרופות אלה לא תמיד מוכרים לרפואה הקונבנציונאלית ולא זכו לאישור של משרד הבריאות, ועלולים לסכן את בריאותו של החולה.

דוגמאות:

1 . מטופל פנה לרופא שפרסם עצמו באמצעי התקשורת כמומחה לטיפול בהפרעות בתפקוד המיני, וכממציא שיטה מיוחדת, יעילה ומהירה לטיפול בבעיה. הרופא הציע למטופל את הטיפול המיוחד הכולל הזרקת חומר לפין, באופן אינטנסיבי וקבוע במשך תקופה ארוכה, הן במרפאת הרופא והן על ידי החולה בביתו. בתמורה לטיפול "המיוחד" שילם החולה סכום כסף גדול. מסתבר כי הרופא לא פירט בפני החולה, כפי שמחייב חוק זכויות החולה, מהם הסיכונים הכרוכים בטיפול. כמו כן, ההנחיות שנתן הרופא לחולה לא היו מדויקות וחסרו פרטים הכרחיים לשמירה על בריאות החולה ולמניעת סיכונים. כעבור מספר חודשים נגרם לאיבר המין של החולה נזק בלתי הפיך כתוצאה מהטיפול, והוא נדרש לניתוח השתלת תותב וסבל מחוסר תפקוד מיני מלא. המטופל זכה בתביעתו ופוצה בסכום של 250,000 ₪.

2 . אדם שסבל מאין אונות פנה בעקבות מודעה בעיתון למכון פרטי שהבטיח טיפול יעיל לבעייתו. הרופא בעל המכון הציע לחולה טיפול בהזרקות סיליקון ישירות לאיבר המין. לאחר תקופה של הזרקות, נגרם עיוות ונמק באיבר המין של החולה והחולה נזקק לניתוח מסובך שכלל השתלת תותב ונזק בלתי הפיך לתפקוד המיני. האיש תבע את הרופא. הסתבר כי הטיפול המוצע כלל אינו מוכר בקהילה הרפואית וכמובן שאינו נושא בכל אישור ממשרד הבריאות.

הפרעות בתפקוד המיני הן בעיה שכיחה, הגורמת עוגמת נפש רבה לסובלים ממנה. מגוון רחב של טיפולים מוצע לחולים. על מנת לקבל טיפול נאות, מומלץ לפנות לטיפול רק אצל רופאים מומחים ובמרפאות מורשות ומוכרות.

חושבים שמגיע לכם פיצוי עקב רשלנות רפואית? באתר blinds.org.il תמצאו את המידע החשוב ביותר בתחום – הגשת תביעת רשלנות, איך למצוא עורך דין מומחה, שאלות ותשובות ועוד

כיצד ALS משפיעה על התפקוד המיני?
גברא פתרון טבעי לאין אונות
גברא פתרון טבעי לאין אונות

גברא כבר 26 שנה עוזרת לגברים הסובלים מאין אונות ומייסדת הפורטל לאין אונות בישראל, המקום עם המידע המקיף ביותר על כל הסיבות והגורמים לאין אונות, על דרכי ההתמודדות והטיפול ומייעצים בנושא!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן