התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

ציסטה באשכים

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לתפקוד מיני!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

תוכן עניינים

ציסטה היא גוש מפותל מלא נוזלים. ציסטה באשכים נמצאת מעל ומאחורי כל אשך, והנוזל עשוי להכיל זרעים מתים. היא מרגישה כמו גוש חלק ומוצק בתוך שק האשכים ומעליהם. מצב זה אינו משפיע על הפריון של הגבר, אך עשוי להשפיע על התפקוד המיני.

ציסטה באשכים עלולה להשפיע על התפקוד המיני, כתוצאה מפגיעה באיברים פנימיים וחיצוניים. הפגיעה באיבר המין משפיעה אף על הרצון בקיום יחסי מין.

הגורמים – למרות שהסיבה אינה ידועה, מדענים סבורים שציסטה באשכים עלולה להיגרם כתוצאה מחסימת הצינורות הנושאים זרע מהאשכים.

תסמיני ציסטה המשפיעים על התפקוד המיני

במקרים רבים, מצב זה מתרחש ללא תסמינים, אך הגוש או המסה בצד אחד של שק האשכים, או מעליהם, המהווה את הציסטה, עשוי לפגוע בקיום יחסי מין. לחלופין, יתכן שתתרחש הגדלה כללית של שק האשך. התסמינים עשויים לכלול כאבים, נפיחות או אדמומיות של שק האשכים, או תחושת לחץ בבסיס הפין, המקשה על התפקוד המיני.

תסמינים נוספים עשויים לכלול בליטה בשק האשכים או באזור המפשעה, שעשויה להיות בולטת יותר עם שיעול או במהלך קיום יחסי מין, ולכלול כאב עמום או תחושת צריבה בשק האשכים או באשכים.

אבחון ציסטה באשכים

מצב זה מאובחן באמצעות בדיקת שק האשכים. במסגרת האבחון, הרופא מקרין מקור אור מאחורי כל אשך על מנת לבדוק את המסה המוצקה שעלולה להיגרם כתוצאה מבעיות אחרות, כגו סרטן האשכים.

הציסטות מלאות נוזל, כך שהאור זורח דרכן. מקור האור לא יעבור דרך ריבוי ציסטות שעלולות להיגרם כתוצאה מבעיות אחרות, כגון סרטן האשכים. בדיקת אולטרסאונד עשויה לשמש על מנת לאשר את אבחון הציסטה באשכים.

טיפול בציסטה לשיפור התפקוד המיני

מצב זה אינו מסוכן ומטופל רק כשהציסטה גורמת לכאב או מבוכה בשל הקטנת אספקת הדם לפין, והפרעה להשגת זקפה. הטיפול אינו נדרש אם הציסטה אינה גדולה או מתרבה. אם ציסטה באשכים הופכת להיות גדולה, גורמת לכאבים או לחוסר נוחות במהלך קיום יחסי מין, מבוצע הליך להסרתה.

השפעת ציסטה באשכים על התפקוד המיני
גברא פתרון טבעי לאין אונות
גברא פתרון טבעי לאין אונות

גברא כבר 26 שנה עוזרת לגברים הסובלים מאין אונות ומייסדת הפורטל לאין אונות בישראל, המקום עם המידע המקיף ביותר על כל הסיבות והגורמים לאין אונות, על דרכי ההתמודדות והטיפול ומייעצים בנושא!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן