התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

פליבנסרין – תרופה להגברה ולחיזוק של החשק המיני בנשים

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לתפקוד מיני!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

תוכן עניינים

פליבנסרין היא תרופה ניסיונית המתפקדת כ'ויאגרה לנשים' ומיועדת לנשים בגיל העמידה עם דחפים מיניים נמוכים. לאחרונה, היא זכתה לאישור מפנל מייעץ למנהל המזון והתרופות האמריקני (FDA). משנת 2010 דחה ה-FDA את גלולת החשק המיני הנשית פעמיים, בשל חששות מפני תופעות הלוואי שלה.

בשנת 2005, הוועדה המייעצת המליצה פה אחד נגד האישור. תופעות הלוואי אותן חוות חלק מהנשים הנוטלות פליבנסרין כללו סחרחורות, עילפון ובחילות. בממצא האחרון שהוגש באוגוסט 2014, הצביעה הוועדה המייעצת ברוב של 18-6 להמליץ ל-FDA להעניק אישור סופי לתרופה זו. נשים שנטלו את התרופה דיווחו על תפקוד מיני מספק יותר, ותשוקה מינית גבוהה יותר, בהשוואה לנשים שנטלו פלצבו.

מרכיבי פליבנסרין

תרופה זו מורכבת מקולטני D4 דופמין וסרוטונין אגוניסט קולטון HT-5 ובמקור פותחה כנגד דיכאון וחוסר יציבות נפשית. מדיווחי אנשים שנטלו את התרופה נמצא כי היא בעלת השפעות חיוביות על התשוקה המינית ויכולות העוררות. כדורים או טבליות פליבנסרין נמצאו כמעוררים חלקים מסוימים של המוח, המחזיקים באחריות לשחרור רגשות חיוביים, הנאה, ואזורים השולטים בתשוקה מינית נשים ועררים מיניים.

מה עמדת ה-FDA על התרופה?

פליבנסרין קיבלה המלצה פושרת בלבד מהוועדה המייעצת ל-FDA. תגובות הנוגעות ליעילותה זכו לתיאורים כגון 'שולי' ו'מתון'. יחד עם זאת, מנהל המזון והתרופות האמריקני מכיר בצורך הציבור לטיפולים תרופתיים לשיפור הליבידו הנשי.

תרופה זו נבדקה תחילה בהשפעתה נגד דיכאון, אך מחקרים הוכיחו כי היא בעלת השפעה חיובית על שביעות רצון מהתפקוד המיני בקרב נשים שהשתמשו בה. מומחים רפואיים סבורים כי למרות התוצאות הצנועות ביותר של התרופה, גם תוצאות צנועות משפיעות באופן משמעותי כשאדם סובל מבעיה קלינית מסוימת.

מהם היתרונות של השימוש בפליבנסרין?

לא ברור לחלוטין כיצד מופעלת ההשפעה החיובית על הבריאות המינית כתוצאה מצריכת פליבנסרין, אך התוצאות החיוביות התגלו בכל ארבעת הניסויים הקליניים שכללו למעלה מחמשת אלפים נשים, בלמעלה מ-220 מרפאות ברחבי העולם.

השפעות התרופה על הדחף המיני של אישה תלוי במצבה הפרטני. לעיתים, בעיות מיניות נובעות כתוצאה ממצוקה רגשית, עייפות או הפרעות רגשיות, ובמקרים אלו, פליסברין פועלת באופן מוצלח. במקרים אחרים, הכוללים שילוב של גורמים פיסיים ורגשיים, או מצבי מחלה המונעים פעילות מינית מהנה, התרופה לא תסייע. בנוסף, רוב התוצאות החיוביות התרחשו לאחר ארבעים שבועות של שימוש בתרופה, כך שזהו טיפול ארוך טווח הכרוך בזמן ומחויבות להכרה בתוצאות, אם וכאשר אלו מופיעות.

מהם תופעות הלוואי של התרופה?

תופעות הלוואי של פליבנסרין עשויות להיות מורכבות בשילוב עם מספר תרופות מרשם או אלכוהול. צריכת אלכוהול על ידי נשים שנטלו את התרופה הוגבלה למחקר קודם שכלל 25 נשים בלבד. אישור ה-FDA מותנה בצירוף אזהרת ייעוץ למשתמשות, שלא לצרוך אלכוהול בעת נטילת התרופה.

תופעות הלוואי העיקריות המדווחות לאחר נטילת התרופה הן:

  • בחילות
  • נדודי שינה
  • קלקולי קיבה
  • סחרחורות
  • עייפות
  • כאבי ראש
  • זיהומים בדרכי השתן
  • יובש בפה
  • חרדה.

אולי יעניין אותך גם:

כל הדרכים לאורגזמה נשית נחשפים כאן

גברא פתרון טבעי לאין אונות
גברא פתרון טבעי לאין אונות

גברא כבר 26 שנה עוזרת לגברים הסובלים מאין אונות ומייסדת הפורטל לאין אונות בישראל, המקום עם המידע המקיף ביותר על כל הסיבות והגורמים לאין אונות, על דרכי ההתמודדות והטיפול ומייעצים בנושא!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן