התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

פורימור – תוסף תזונה לשיפור איכות הזרע

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לתפקוד מיני!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

תוכן עניינים

קשה למצוא גברים שלא רוצים להפוך להיות הורים, בשלב מסוים של חייהם. הבעיה היא שבתחום הזה יש פער בין הרצוי לבין המצוי, שעלול להיות גדול. איכות הזרע של הגבר נחשבת לאחד המשתנים העיקריים במשוואה, אך הבעיה היא שהאיכות עלולה להיפגע עקב לא מעט גורמים.

בין הסיבות המוזכרות כיום בהקשר הזה ניתן למנות גורמים גנטיים, דלקות אשכים, בעיות הורמונליות, חשיפה לרעלים, שתיית אלכוהול מופרזת, עישון (כולל סמים), אכילת מזון מתועש, חימום יתר של האזור (זו הסיבה למשל שרצוי מאוד לא לעבוד עם מחשב נייד המונח על הברכיים), קרינה סלולרית או אפילו לבישה של תחתונים הצמודים מדי לגוף.

שיפור איכות הזרע נראית, אצל גברים הסובלים מהבעיה, כמו צורך שפשוט אי אפשר לוותר עליו. אבל האם ניתן לעשות זאת באמצעות לא יותר מאשר תוסף תזונה פשוט? זה הרגע לסקור בפניכם את פורימור, מבית HERBAL EXPERT, הנחשב לאחד הפתרונות המסקרנים כיום בתחום פוריות הגבר.

פורימור – תוסף תזונה לבעיות פוריות

על פניו, הקשר שבין תוסף תזונה לבין בעיות בפוריות לא נראה מובהק יתר על המידה. בפועל, מטרת העל של פורימור היא בהחלט כזו: להביא לשיפור משמעותי של איכות הזרע של הגבר בכל אחד מהמדדים, לרבות כמות הזרע, התנועתיות, בשלות הזרע, ריכוז הזרע ומורפולוגיה. התוסף כולל בתוכו רכיבים אשר מחקרים הוכיחו כבעלי פוטנציאל להביא לשיפור בביצוע הזרע, כאשר כל הרכיבים הם טבעיים.

כך למשל פורימור כולל אנטיאוקסידנטים, אשר מסייעים להגנה על הזרע בפני אותם רדיקליים חופשיים – מה"אויבים" הגדולים של הזרע בפרט ותחום הפוריות בכלל. ברמה הכללית מכיל פורימור תערובת של תשעה רכיבים טבעיים, אשר אחוז משמעותי מהם נכנס לקטגוריה של נוגדי חמצון. הרכיבים הם ל-קרניטין, אצטיל ל-קרניטין, ויטמין B12, ויטמין E, ויטמין C, קו אנזים Q10, אבץ, סלניום וחומצה פולית.

על מנת שהיתרונות של תוסף התזונה פורימור יוכלו להתגשם, נדרשת התמדה מסוימת בנטילה שלהם. המינון המומלץ הוא שישה כדורים ביום, כאשר מחציתם נלקחים בשעות הבוקר ומחציתם בשעות הערב. נטילת תוסף התזונה צריכה להיעשות בזמן הארוחה או פרק זמן קצר לאחר מכן. מיותר אולי לציין שכדי שהיעילות של התוסף תהיה אכן גבוהה, ועל מנת להגדיל את הסיכויים להגשמת המטרה של שיפור איכות הזרע, חשוב להקפיד בכל אותה תקופה של שימוש (לרוב כשלושה חודשים) על אורח חיים בריא שאינו כולל בתוכו את האמצעים הפוגעים באיכות הזרע, כפי שראינו מעלה.

האם פורימור נחשב לבטוח?

למרות שמחקרים הוכיחו יעילות גבוהה יחסית של תוסף התזונה פורימור בקרב גברים עם בעיות פוריות, ברור ששאלת התוצאות של השימוש היא גם סובייקטיבית. התוסף יספק ככל הנראה תוצאות שונות אצל כל גבר, כאשר גם הגורמים המביאים מראש לפגיעה באיכות הזרע, דרגת החומרה של הבעיה ואורח החיים של הגבר הספציפי עשויים לשחק תפקיד. בכל מקרה מומלץ לעשות את מירב המאמצים על מנת לנסות לאתר את הגורמים המביאים לאותה בעיה באיכות הזרע אצל הגבר הנתון. חלק מהגורמים האלה ניתנים לפתרון שורשי יותר, שעשוי להקל על התסמינים ועל המצב באופן כללי.

בכל נטילה של תוסף תזונה חשוב לברר את המקור שעומד מאחוריו, ,ובעיקר את בטיחות השימוש – השוק בישראל כולל מספר מוצרים המשווקים בלי שהם מאושרים לשימוש או עומדים בתקנים נדרשים. מהבחינה הזו נראה שאפשר להיות רגועים, שעה שפורימור נחשב כיום לתוסף התזונה היחידי בישראל המאושר לשימוש לצורך זה. הוא עומד בתקנים הבינלאומיים הנדרשים ומחזיק באישור של משרד הבריאות.

אולי יעניין אותך גם:

האם להורים יש השפעה על מיניות ילדיהם?

גברא פתרון טבעי לאין אונות
גברא פתרון טבעי לאין אונות

גברא כבר 26 שנה עוזרת לגברים הסובלים מאין אונות ומייסדת הפורטל לאין אונות בישראל, המקום עם המידע המקיף ביותר על כל הסיבות והגורמים לאין אונות, על דרכי ההתמודדות והטיפול ומייעצים בנושא!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן