התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

סיאליס – לטיפול בבעיות זיקפה

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לתפקוד מיני!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

תוכן עניינים

סיאליס היא תרופה לשיפור התפקוד המיני, אשר בדומה לויאגרה פועלת גם כן במנגנון של הרחבת כלי דם. החומר הפעיל בתרופה זו נקרא טלדניפיל, והוא משמש לטיפול באין אונות, לשיפור הזיקפה ולהגברת ההנאה מיחסי המין.

בניגוד לויאגרה, הסיאליס, שנקרא גם "הגלולה הצהובה" הוא כדור שניתן לקחת פעם ביום והוא משפיע למשך זמן ארוך יותר, ולכן מועדף על ידי גברים רבים.

מנגנון הפעולה של סיאליס

סיאליס פועל במנגנון דומה מאוד לויאגרה, שגם היא תרופה לשיפור התפקוד המיני, וגורם לשיפור הזיקפה והתפקוד המיני על ידי הגברת זרימת הדם לפין. החומר הפעיל של הסיאליס מרחיב את כלי הדם במנגנון שמגביר הפרשת NO, וגורם בכך לגדישת מערכת המין בדם ולשיפור הזיקפה.

בדומה לויאגרה, גם במהלך השימוש בסיאליס התרופה לא משפרת את החשק המיני אלא רק מגבירה את הזיקפה, ולכן יש צורך לעבור עירור מיני מתאים על ידי מגע, ליטוף או כל גירוי אחר. במידה וקיים מחסום רגשי הגורם לפגיעה בזיקפה, התרופה כאמור לא תעזור.

סיאליס בהשוואה לויאגרה

קיימים מספר הבדלים בהשוואה בין ויאגרה לסיאליס, ולמרות מנגנון הפעולה הדומה שתי התרופות משפיעות על הגוף בצורה קצת שונה. אחד היתרונות הגדולים בסיאליס, שהפך אותה לתרופה פופולארית מאוד הוא ההשפעה ארוכת הטווח של התרופה.

בניגוד לויאגרה שמשפיעה למשך 4-5 שעות בלבד, הסיאליס משפיעה למשך יום שלם, ובכך אידיאלית לשימוש. כמו כן, התרופה נספגת היטב, ואין בעיה לקחת אותה עם אוכל או אלכוהול. בנוסף, השפעת התרופה מהירה מאוד, והיא פועלת מהר יותר מהויאגרה.

מבחינת תופעות הלוואי, לסיאליס תופעות לוואי הדומות לויאגרה, הנובעות ממנגנון הפעולה של הרחבת כלי הדם. תופעות הלוואי המוכרות הן כאבי ראש, טשטוש ראיה והפרעה בתפקוד מערכת העיכול. בגלל ההשפעה ארוכת הטווח של הסיאליס, יש לציין שתופעות הלוואי של התרופה נמשכות זמן רב יותר ומשפיעות יותר על המטופלים.

מתי לא מומלץ להשתמש בסיאליס?

מנגנון הפעולה של התרופה הגורם להרחבת כלי דם יכול לגרום לנזקים גופניים רבים במידה והתרופה נלקחת במצבים רפואיים שונים. קיימים מצבים בריאותיים רבים בהם השימוש בתרופה אסור, והשפעתה יכולה להיות שלילית מאוד על הגוף. אי לכך, יש להתייעץ עם הרופא לפני תחילת השימוש בתרופה, ולא מומלץ לקחת אותה ללא אישורו. המצבים הנפוצים הם:

  • בעיות בלחץ הדם – אחת התגובות להרחבת כלי הדם לאחר הטיפול בסיאליס הוא ירידת לחץ הדם. אצל חולים הסובלים מלחץ דם לא מאוזן, כלומר שחווים במהלך היום אפיזודות של תת לחץ דם, השימוש בסיאליס ובתרופות אחרות להרחבת כלי דם יכול לגרום לנפילה חדה בלחץ הדם ולנזקים רבים.
  • מחלות לב – מטופלים הסובלים ממחלות לב נמצאים בסיכון מוגבר לפתח סיבוכים שונים לאור השימוש בסיאליס. הרחבת כלי הדם המושגת על ידי התרופה אינה ממוקדת לאיבר המין, ולכן משפיעה גם על מערכות נוספות בגוף כולל מערכת הלב. במידה והלב אינו בריא, עלולות להיגרם בעיות שונות כמו נפילה בלחץ הדם, הגברת קצב הלב או הרגשה של "דפיקות לב". בדומה לויאגרה, השימוש בסיאליס אינו מומלץ במחלות כמו תעוקת חזה, מחלות מסתמיות או הפרעות קצב.
  • מחלת עיניים – כפי שנאמר, שימוש בסיאליס יכול לגרום לטשטוש ראיה ולכן אינו מומלץ לחולים הסובלים ממחלות עיניים. לקטגוריה זו נכנסים גם מטופלים להם מחלות עיניים במשפחה, אשר שימוש בסיאליס יכול להרע את מצבם ולגרום להם להפרעה ארוכת טווח.
  • מחלות כבד או כליה – חולים הסובלים מהפרעות בתפקודי הכבד או בתפקודי הכליה נמצאים בסיכון כאשר הם משתמשים בסיאליס, ואצלם השימוש בתרופה צריך להיעשות תוך מעקב.

קראו עוד:

וריקוצלה ובעיות בתפקוד המיני

גברא פתרון טבעי לאין אונות
גברא פתרון טבעי לאין אונות

גברא כבר 26 שנה עוזרת לגברים הסובלים מאין אונות ומייסדת הפורטל לאין אונות בישראל, המקום עם המידע המקיף ביותר על כל הסיבות והגורמים לאין אונות, על דרכי ההתמודדות והטיפול ומייעצים בנושא!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן