התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

סטנדרה – לטיפול בבעיות זקפה

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לתפקוד מיני!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

תוכן עניינים

בעיות זקפה הן מן הבעיות הנפוצות ביותר בהן נתקלים גברים, והן נעשות נפוצות יותר ככל שהגיל עולה. למרות שמדובר בבעיות שכיחות ונפוצות מאוד עד כדי כך שניתן להעריך כי כל גבר חווה לפחות פעם אחת בחייו בעיית זקפה כזו או אחרת, רוב הגברים נמצאים חבויים תחת מעטה של בושה האופפת אותם ואת בעיות הזקפה ומסיבה זו אינם פונים לטיפול.

קשיים בזקפה, אם אינם מטופלים, יכולים להוביל למגוון קשיים רגשיים, נפשיים וזוגיים. כמו כל בעיה אחרת, הדבר החשוב ביותר הוא להכיר בה ולשתף את בת הזוג. ללא שיתוף והבנה הדדית האדם הסובל מבעיות בזקפה יכול לפתח בעיות בדימוי ובביטחון העצמי ואף דיכאון. לא מעט מקרים של זוגיות שהתפרקה היו על רקע נושא של בעיות בקיום יחסי מין, כיוון שהדבר הוביל למריבות ולחוסר הבנה.

כיום קיים מגוון רחב של טיפולים אפשריים לבעיות זקפה, החל מטיפולים פסיכולוגיים למקרים בהם הבעיה היא ממקור נפשי וכלה בטיפולים תרופתיים ואף כירורגיים, כאשר המקור לבעיה הוא אנטומי או כתוצאה ממחלה או טיפול תרופתי אחר.

לאחרונה אישר מינהל המזון והתרופות האמריקני, ה-FDA, תרופה חדשה שעל פי מחקרים מצליחה להביא לזקפה בתוך כ- 15 דקות מרגע נטילתה. התרופה צפויה להתחיל להיות משווקת בעוד כשלושה חודשים.

בעיות זקפה

התרופה החדשה נקראת "סטנדרה" ונראה כי היא עומדת לעמוד בציפיות של מיליוני גברים ברחבי העולם המחכים לפתרון טוב ויעיל יותר לבעיות הזקפה שלהם. הפרעה בזקפה מוגדרת במצב בו גבר לא יכול להגיע לזקפה מספקת לצורך קיום יחסי מין או שאיננו מצליח לשמור עליה לאורך זמן. ההערכה היא שכמחצית מהגברים שחצו את גיל 40 סובלים או יסבלו מבעיה כלשהי במנגנון הזקפה.

זקפה נוצרת כאשר כלי הדם שמובילים דם אל הפין מתרחבים ומאפשרים זרימה של דם רב יותר אל הפין שבנוי כרקמה ספוגית. במקביל, כלי הדם שמובילים דם מהפין כלפי חוץ מתכווצים מה שמאפשר לדם להיאגר ברקמת הפין ולהעניק לה את הזקפה הדרושה לצורך קיום יחסי מין תקינים.

התרופות הקיימות כיום בשוק לצורך הגברת הזקפה פועלות על המנגנון של הרחבת כלי הדם אל הפין, ובמקביל מרפות את השרירים החלקים באזור ובכך מאפשרות הגעה לזקפה. התרופות הנפוצות בשימוש הן ויאגרה, סיאליס ולויטרה. התרופות הנ"ל מביאות להגעה לזקפה בתוך פרק זמן של כ- 30 דקות והזקפה עצמה יכולה להימשך עד 4 שעות.

סטנדרה

התרופה החדשה "סטנדרה" (או בשמה הגנרי avanafil) פועלת אף היא במנגנון דומה הגורם להגברת זרימת הדם אל הפין שיוצרת בסופו של דבר זקפה. התרופה מעכבת אנזים בשם "פוספודיאסטראז 5" ומסיסותה הגבוהה מקנה לה יתרון בכך שהיא מביאה להגעה לזקפה בתוך 30-45 דקות. התרופה אושרה לשיווק בארה"ב על ידי ה- FDA עוד בחודש אפריל האחרון.

המרכז "סלואון קטרינג" בניו- יורק הציג השבוע בכנס האגודה העולמית לרפואה מינית, מחקר שבוצע על התרופה החדשה ובו הוכח כי במקרים מסוימים היא יכולה להביא לזקפה בתוך פרק זמן קצר מאוד. החוקרים הציגו בכנס ארבעה מחקרים שונים בהם נבדקים שסבלו מבעיות זקפה נתבקשו ליטול את התרופה, במינונים שונים, כחצי שעה לפני המועד בו רצו לקיים יחסי מין.

חלק מהנבדקים קיבלו את התרופה האמיתית בעוד שחלק אחר, למטרת ביקורת, קיבלו תרופת "פלצבו" שלא הכילה חומר פעיל. המחקרים הראו כי חלק נכבד מהנבדקים שקיבלו את הגלולה עם החומר הפעיל הצליחו להגיע לזקפה מספקת בתוך כ- 15 דקות ובאחד מהמחקרים שיעור הנבדקים שהגיעו לזקפה בתוך 15 דקות היה 40%.

כ- 2% מכלל הנבדקים דיווחו על תופעות לוואי, בעיקר כאבי ראש, שגרמו לחלק מהנבדקים להפסיק לקחת את התרופה, אולם רוב הנבדקים תיאו את תופעות הלוואי כ"נסבלות". בעוד כשלושה חודשים ניתן יהיה למצוא את התרופה החדשה על המדפים בארה"ב. טרם ברור האם התרופה הנ"ל תקבל אישור של משרד הבריאות ותהייה משווקת גם בארץ.

גברא פתרון טבעי לאין אונות
גברא פתרון טבעי לאין אונות

גברא כבר 26 שנה עוזרת לגברים הסובלים מאין אונות ומייסדת הפורטל לאין אונות בישראל, המקום עם המידע המקיף ביותר על כל הסיבות והגורמים לאין אונות, על דרכי ההתמודדות והטיפול ומייעצים בנושא!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן