התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

נקודת הג'י – הנקודה שמסעירה את העולם

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לתפקוד מיני!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

תוכן עניינים

הנקודה המסתורית שמסעירה את העולם, שמי שמוצא אותה חווה אושר ועונג עילאיים לא נמצאת באי נידח או על פסגת הר גבוה, היא נמצאת (כנראה) בתוך הגוף שלנו, מסתובבת איתנו מדי יום ורק מחכה שנגלה אותה. הנקודה הזו, היא כמובן נקודת הג'י.

מחלוקת לגבי קיומה ומיקומה של נקודת הג'י

נקודת הג'י התגלתה על ידי גניקולוג גרמני בשם גרפנברג (ובעצם נקראת על שם האות הראשונה בשמו) בשנות החמישים של המאה הקודמת. גרפנברג טען כי קיימת נקודה בחלק הפנימי של הנרתיק הנשי (כ – 4 סנטימטר פנימה בדופן של הנרתיק הפונה אל הבטן) שהיא נקודה ארוגנית, אשר גירוי שלה הוא זה שמעורר את האורגזמה הנשית.

טענתו זו של גרפנברג שנויה במחלוקת בקרב המדענים, אנשי רפואה למיניהם ומומחים מתחום המיניות. יש הטוענים שהיא אינה קיימת כלל, יש הטוענים שמדובר באזור ארוגני ולאו דווקא בנקודה מסוימת, יש הטוענים שלכל אישה יש אזור גירוי במקום שונה ויש הטוענים שישנם כמה אזורי גירוי בנרתיק האישה.

לעומתם יש התומכים בטענה לגבי קיומה של נקודת הג'י במקום ספציפי זה בגוף האישה, ומעבר לכך אף טוענים כי קיימת נקודה ארוגנית דומה אף בגוף הגבר. כך או כך, רבים עסוקים בלחפש את אותה נקודה עלומה, ומי שגילה אותה חווה מין מושלם.

איפה נמצאת נקודת הג'י הנשית ואיך מוצאים אותה?

מחקרים וסקרים מראים כי נשים רבות אינן חוות אורגזמה. נשים אלה מסתובבות בתחושה שמשהו לא בסדר איתן – אולי פגם גופני, ואולי פסיכולוגי, אך יכול להיות שהן ובני זוגן פשוט לא חיפשו מספיק ולא הגיעו עדיין לנקודה הנכונה.

אנשים שחקרו לעומק את הנושא של נקודת הג'י, כמו הסקסולוגית האמריקאית ד"ר בוורלי וויפל הנחשבת למומחית בנושא, טוענים כי ישנה טעות אצל גברים ונשים רבים בקשר לאופן הגירוי של נקודת הג'י. בעוד זוגות רבים טועים לחשוב כי נקודת הג'י אמורה להיות מגורה על ידי חדירת הפין אל הנרתיק ותנועותיו בתוכו, הרי שנקודת הג'י אינה מתעוררת כלל בדרך זו. נקודת הג'י גם אינה מגורה ממשחק מקדים הכולל ליטופים ונשיקות חיצוניים.

על מנת לעורר את נקודת הג'י המסתורית והמפונקת צריך לחפש אותה ולהגיע אליה ידנית. הדרך להגיע ולגרות את נקודת הג'י היא באמצעות החדרת האצבע המורה של הגבר לתוך הנרתיק של האישה. מכיוון שנקודת הג'י נמצאת בדופן הבטנית (הצד של הנרתיק הפונה אל הבטן) הגבר צריך לכופף מעט את האצבע (כמו בתנועת "בוא הנה"), ולהתחיל לעסות את האזור בתנועה מעגלית. נקודת הג'י איננה מתרצה בקלות. כדי לגרות אותה באמת ולהביא אותה למצב של אורגזמה צריך להתמיד ולהיות סבלניים. זוגות שיתמידו ולא יישברו סביר שייחוו אחר כך מין סוער ומגורה.

האם יש גם נקודת ג'י גברית?

כאמור, ישנם גם הטוענים כי קיימת גם נקודת ג'י גברית. לפי טענה זו נקודת הג'י הגברית נמצאת ברקטום הגברי. על מנת לעורר את הנקודה הגברית צריכות או צריכים בנות או בני זוגם לעשות בדיוק את אותה הפעולה שצריך לעשות ככדי לעורר את הנקודה הנשית.

להחדיר את האצבע המורה כשהיא כפופה מעט אל תוך הרקטום הגברי (אפשר לעשות זאת כשהאצבע מכוסה בקונדום) ולעסות את המקום. גם הנקודה של הגבר אמורה להיות בצד הפונה אל הבטן, כלומר, מכיוון הערמונית. זוגות שניסו ומצאו את נקודת הג'י הגברית דווחו על עונג עילאי שכמותו טרם חוו.

קיימת או לא, סיפורה של נקודת הג'י מוכיח שהנאה מינית לא באה בקלות או בהיסח הדעת. מין מספק דורש השקעה וריכוז של כל צד בבן או בת זוגו כך ששני בני הזוג יוכלו ליהנות מחיי מין מלאים ומענגים.

חשק מיני אצל נשים
גברא פתרון טבעי לאין אונות
גברא פתרון טבעי לאין אונות

גברא כבר 26 שנה עוזרת לגברים הסובלים מאין אונות ומייסדת הפורטל לאין אונות בישראל, המקום עם המידע המקיף ביותר על כל הסיבות והגורמים לאין אונות, על דרכי ההתמודדות והטיפול ומייעצים בנושא!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן