התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

מהי נוירואורולוגיה

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לתפקוד מיני!

המרכז לתפקוד מיני

נוירואורולוגיה הינו תחום רפואי העוסק באבחון ובטיפול של הפרעות ושל בעיות בתפקוד המיני ובהפרעות במערכת השתן (שליטה על מתן שתן). נוירואורולוגיה עוסקת בשני תחומים עיקריים: תחום אחד הוא הפרעות בשליטה על השתן והתחום השני הוא הפרעות בתפקוד המיני. עיקר הפונים לטיפולים אלו הן הנשים.

נוירואורולוגיה מטפלת בכל המחלות אשר קשורות לבעיות תפקודיות כמו לדוגמה טיפולים בממצאים שמתגלים סביב השופכה, דליפת שתן אצל נשים וגברים, טיפולים בצניחת דפנות הנרתיק, ניתוחים וטיפולים תרופתיים של דרכי השתן התחתונים ועוד.

צניחת אגן פוגעת בתפקוד המיני

צניחת איברי אגן בקרב המין הנשי מפריעה מאוד מכיוון שהיא גורמת לפגיעות בדימוי העצמי שלהן, באיכות חייהן ובעיקר בתפקוד המיני של הנשים. צניחת איברי אגן היא תופעה שכיחה מאוד וידועה בקרב המין הנשי והיא מתרחשת בסביבות גיל 45 ומעלה, אולם היא עלולה להתרחש גם בקרב נשים בגיל צעיר יותר- בסביבות גיל 30.

אפשר לתאר את תופעת צניחת איברי האגן בצורה מוחשית- הרחם והנרתיק צונחים מטה ומגיעים עד למפתח הפות, וזאת כתוצאה ישירה של היחלשות הרקמות שתפקידן לקבע את איברי האגן ואת הנרתיק.

לפעמים ישנם מצבים של צניחה מתקדמת של איברי אגן, בהם הנרתיק והרחם גם יחד או רק הנרתיק יוצאים החוצה מהגוף אל מחוץ לרגליים בצורה של גוש בולט. אם מנסים להשוות את התופעה למה שקורה בקרב המין הגברי, ניתן להקביל את צניחת איברי האגן לבקע במפשעה אצל הגברים, ולכן התופעה נתפסת בעיני רבים כבקע של הנרתיק.

נשים אשר סובלות מצניחת איברי אגן מתלוננות על אי נוחות, על כובד ולחץ בנרתיק, על תחושות של מלאות, ובמקרים מתקדמים גם על קושי בעת ישיבה (תחושה שיש מעין בלון שמשתפשף בירכיים וגורם לאי נוחות).

בגלל כל הסימפטומים המצוינים, נשים אשר סובלות מהצניחה של איברי האגן, חוות קשיים בתפקוד המיני- הן מתקשות לקיים יחסי מין ואינן נהנות מעצם קיום היחסים. הן מרגישות שמשהו בנרתיק לא תקין. אי לכך, תופעת צניחת איברי האגן פוגעת בדימוי העצמי של הנשים, מה שמחמיר את הבעיה בתפקוד המיני.

ד"ר מור ירושלמי: מומחית לשיפור תפקוד מיני

ד"ר מור ירושלמי: מומחית לשיפור תפקוד מיני

מייסדת ומנהלת המרכז לתפקוד מיני אצל גברים ונשים. מור אורולוגית מוסמכת ומגיעה עם ניסיון עשיר בו היא עזרה למאות מטופלים עם בעיות בסוגים שונים. מור סיימה את לימודיה באקדמיה ומאז עוסקת בתחום הרפואה, מלווה מטופלים, משתתפת בסדנאות, פורומים והשתלמויות מקצועיות.

לא מה שחשבתם: זו האוכלוסייה החשופה ביותר למחלות מין

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

התקשרו עכשיו דילוג לתוכן