התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

חשיבות המשחק המקדים

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לתפקוד מיני!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

תוכן עניינים

אדם הסבור כי הדבר המשמעותי ביותר בקיום יחסי מין הוא אקט החדירה עצמו, מעולם לא ניהל שיחה כנה עם אישה על חשיבות המשחק המקדים.

כשזה מגיע למגע מיני מקדים, גברים ונשים אינם רואים תמיד עין בעין. ד"ר רות וסטהיימר, EDD, מטפלת פסיכותרפיסטית, פרופסור באוניברסיטת ניו יורק ומרצה באוניברסיטאות ייל ופרינסטון, סבורה משחק מקדים מוצלח חשוב במיוחד לנשים, היות ולוקח להן זמן רב יותר מאשר לגבר,  להגיע לרמה של עוררות הדרושה להגעה לאורגזמה.

גבר יכול רק לחשוב על סקס, ולקבל זקפה. אך עבור רוב הנשים, הרצון בקיום יחסי מין אינו מספיק. משחק מקדים משרת מטרה פיסית ורגשית, ומסייע להכין את הגוף והנפש לאקט המיני. נשים רבות זקוקות לנשיקה, חיבוק, ליטוף, וייצור סיכה בנרתיק, על מנת לקיים יחסים נוחים.

אין משחק מקדים אולטימטיבי

תהליך זה אינו דומה ללחיצה על הכפתורים הנכונים בסדר הנכון. זהו סיפור של הבנת מה גורם לשותף או השותפה המיניים להתחמם ולספק להם את הדברים שגורמים להם הנאה מרובה. כל הנשים שונות, ובעוד שנשים מסוימות נהנות מנשיקות קלות בכל רחבי גופן, אחרות נהנות מגירוי אוראלי ישיר.

קיימות שיטות רבות להעניק לאישה הנאה מרובה, אך דבר אחד בטוח: הכל מתחיל במוח. לעיתים, פשוט אמירה על כמה שהיא יפה וכמה שהגבר מעריך את הגוף הסקסי שלה, במיוחד אם רמת הביטחון שלה נמוכה, מעניקים ביטחון נוסף והתרגשות, כמו גם סיבות טובות ללכת עד הסוף עם המשחק המקדים ולהמשיך באקט המיני המלא.

משחק מקדים והדגדגן

משחק מקדים מסייע לעורר את הדגדגן, ולכן תפקידו כל כך חשוב. לדברי וסטהיימר, יש לו את אותם מאפיינים כמו לפין. הדם זורם לתוך הדגדגן, ועל מנת שאישה תחווה אורגזמה, חייבת להיות סיכה בנרתיק, וגירוי הוא המפתח להשגת הנאה.

אך אנשים הם יותר מאשר הביולוגיה שלהם בלבד. אישה צריכה ביטחון רגשי כי הגבר עימו היא עומדת לקיים יחסי מין באמת רוצה להיות איתה. הזמן ותשומת הלב המוקדשים למהלך המשחק המקדים, מתקשרים מסר זה באופן הפוך מגישת ה-"Wham bam thank you mam", אותה אישה פשוט אינה יכולה בדרך כלל לשאת.

טיפים למשחק מקדים

ד"ר רות וסטהיימר מציעה מספר טיפים על מנת להתחיל נכון את קיום יחסי המין:

בדיקה – הגבר צריך לבדוק אם הנרתיק כואב לאישה או שהוא אינה מתפקד כפי שצריך. אם משהו משובש, זוהי סיבה להתייעץ עם רופא. עבור גבר, קשיים בתפקוד המיני מתבטאים בדרך כלל בשמירה על זקפה. עבור נשים, הקשיים מתבטאים בכאבים בעת קיום יחסי המין, אשר דורשים בדרך כלל הערכה רפואית.

פתיחות – בני זוג מיניים רבים מתביישים לשאול את השותף או השותפה שלהם למין לגבי האזורים הארוגניים המעוררים אותם, אשר עשויים להיות מהנים מאוד, אך בה במידה עשויים להיחשב לטאבו. הפטמות, פי הטבעת, החלק האחורי של הצוואר, לכולם יש קצות עצבים. לכן אין להתבייש, אלא לתקשר, כי חבל להחמיץ הנאה כאשר מדובר במשחק מקדים.

להמשיך במסלול – רגע לפני השגת האורגזמה, כאשר נשים רבות מוותרות, היות והן סבורות כי היא כבר לא תתרחש, זוהי טעות של חבלה עצמית. יש להישאר עם הגירוי והאורגזמה תגיע.

תיבול חיי המין – במיוחד עם הגיל, שני בני הזוג יזדקקו לתוספת תיבול קטנה על מנת לחוש מגורים באופן מלא ולהשיג הנאה מקסימאלית. לכן יש ללמוד את חשיבות המשחק המקדים. הגבר יצטרך להאריך את המשחק ולהגיע לזקפה, והאישה זקוקה לשימון נאות בנרתיק. אין כזה דבר בזבוז יותר מידי זמן על משחק מקדים. החוכמה היא להתחיל את קיום יחסי המין כאשר שני בני הזוג מגיעים לשיא בהתרגשות ומתקשים לשלוט על תשוקתם.

משחק מקדים
גברא פתרון טבעי לאין אונות
גברא פתרון טבעי לאין אונות

גברא כבר 26 שנה עוזרת לגברים הסובלים מאין אונות ומייסדת הפורטל לאין אונות בישראל, המקום עם המידע המקיף ביותר על כל הסיבות והגורמים לאין אונות, על דרכי ההתמודדות והטיפול ומייעצים בנושא!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן