התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

מיניות האישה – מהי?

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לתפקוד מיני!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

תוכן עניינים

מיניות האישה הפכה למוקד עניין ומחקר רק במאה וקצת השנים האחרונות. בהרבה תרבויות ברחבי העולם היה זה בלתי מקובל או בלתי מוסרי לדון במיניות האישה, וישנן תרבויות שעד היום מכחישות כי היא קיימת או דואגות לסרס ולדכא אותה באמצעים שונים.

מיניות האישה מתחילה להתעצב עוד בהיותה של האישה ילדה צעירה, אך מרבית העיצוב והגיבוש של מיניות האישה מתחילה להתרחש בגיל ההתבגרות ונמשכת, יש האומרים, עד ליום מותה.

מיניותה של האישה היא מיניות מורכבת ויש הטוענים כי מורכבותה עולה בהרבה על מיניות הגבר. חיי המין של האישה תלויים בגורמים רבים, פיזיים ונפשיים, ששילוב שלהם הוא זה שמביא לביטוי מיניות האישה. הגורמים המשפיעים על מיניות זו יכולים להשתנות לאורך חייה של האישה ולעיתים להשתנות אפילו במהלך החודש כתלות בשינויים הורמונאליים שמכתיב המחזור החודשי של האישה.

מיניות האישה וחשק מיני

החשק המיני של האישה מורכב ממארג של גורמים רבים ומושפע משינויים הורמונאליים, מצב רוח ומצב הכלים בכיור. לכל אישה יש גורמים ייחודיים שמגבירים או מדכאים את החשק המיני שלה. הגורמים הללו כוללים מחשבות ארוטיות או רומנטיות, פנטזיות מסוימות, וכמובן גורמים הורמונאליים.

יש הגורסים כי בתקופת הביוץ החשק המיני של האישה הוא גבוה ביותר. ככל הנראה זהו מנגנון של הגוף שנועד כדי להגביר את הסיכוי להריון. נשים רבות מדווחות כי החשק המיני שלהן הוא גבוה במיוחד בזמן המחזור החודשי ובזמן ההיריון, אך הסיבות לכך אינן ברורות לחלוטין.

החשק המיני של האישה מושפע מאוד מהיחס החום והאהבה שהיא מקבלת מבן זוגה. אישה שבן זוגה גורם לה להרגיש נחשקת, נאהבת ובטוחה, תרגיש הרבה יותר בנוח לבטא לידו את המיניות שלה בצורה מתפרצת וסוערת.

דימוי עצמי

הדרך בה אישה רואה את עצמה יכולה להשפיע רבות על המיניות שלה. דימוי הגוף שלנו הוא לרוב חיובי, אך השפעות חיצוניות מסוימות יכולות לשנות אותו. המדיה בה אנו חיים כיום מקבלת אידיאל יופי נשי מאוד מסוים, ולמרבה הפלא- אידיאל יופי זה הוא רחוק מאוד מהמראה של רוב הנשים החיות כיום בארץ.

אנו עדים לא אחת לנשים שחשות מתוסכלות מהמראה החיצוני שלהן ומשקיעות מאמצים רבים בכדי לשנות אותו. נשים אלה לרוב לא תהיינה מרוצות מעצמן גם לאחר השינוי וזה עלול להוביל לפגיעה במיניות ובחיי הזוגיות שלהן.

הסוד ליצירה של דימוי עצמי ודימוי גוף חיובי הוא ההבנה כי ליופי פנים רבות וכל אישה מכילה פגמים ומעלות ויש לקבל באהבה את כולן. אישה הנמצאת בזוגיות תומכת ואוהבת תוכל לשאוב עידוד ושיפור של הדימוי העצמי שלה בעזרת תמיכה שהיא מקבלת מבן זוגה.

מיניות האישה וחווית אורגזמה

רבות דובר כבר על האורגזמה הנשית וכנראה שידובר עליה עוד הרבה בעתיד. מכיוון שהאורגזמה הנשית שונה מאוד במראה החיצוני שלה מזו הגברית, במשך שנים רבות אנשים נהגו לפקפק בעצם קיומה. האורגזמה הנשית אינה מלווה לרוב בסממנים חיצוניים כמו האורגזמה הגברית המלווה בשפיכה, ולכן נשים רבות לא יודעות להבחין מתי הן חוות אורגזמה.

בנוסף, ישנן נשים המזייפות קולות ואנחות בזמן קיום יחסי מין כדי "לרצות את בן הזוג" ולגרום לו לחשוב שחוו אורגזמה. שיטה זו אינה יעילה כי היא מונעת מהאישה את האפשרות לחוות הנאה אמיתית, ובנוסף מוליכה שולל את בן הזוג. הדרך לחוות אורגזמה אמיתית, מורכבת מהגעה לשלווה וביטחון בחיי הזוגיות, האישה צריכה ללמד את עצמה ואת בן הזוג מהם הדברים שגורמים לה להרגיש טוב.

גברים רבים חושבים כי כדי לחוות אורגזמה חייבת להיות חדירה, וכמה שיותר חזק כך יותר טוב. מחשבה זו לא יכולה להיות רחוקה יותר מהמציאות שכן כ- 70% מהנשים זקוקות לגירוי של הדגדגן בכדי לחוות אורגזמה.

לסיכום ניתן לומר כי הבסיס למיניות בריאה ומספקת הוא בראש ובראשונה קשור להכרה של האישה את עצמה, את גופה וקבלה של עצמה על כל היתרונות והחסרונות שיש בה. את כל הנ"ל ניתן לשלב יחד עם חיי זוגיות תומכים ואוהבים ולקבל מתכון מנצח למיניות נהדרת.

ראו גם:
חדש: תרופת Addyi לשיפור החשק והתשוקה המינית בנשים

אולי יעניין אותך גם:

פחות מילים, יותר מעשים: על המשנה ד"ר לאב לשיפור המיניות

כל מה שרציתם לדעת על משיכה מינית ולא היה לכם את מי לשאול

שפיכה נשית
גברא פתרון טבעי לאין אונות
גברא פתרון טבעי לאין אונות

גברא כבר 26 שנה עוזרת לגברים הסובלים מאין אונות ומייסדת הפורטל לאין אונות בישראל, המקום עם המידע המקיף ביותר על כל הסיבות והגורמים לאין אונות, על דרכי ההתמודדות והטיפול ומייעצים בנושא!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן