התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

ויאגרה טבעית לשיפור התפקוד המיני

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לתפקוד מיני!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

תוכן עניינים

ויאגרה היא אחד התכשירים הפופולאריים והנמכרים בעולם בטיפול באין אונות, ולקוחות רבים מרוצים מהשימוש בתרופה. מלבד הויאגרה והתרופות האחרות, קיימים בשוק תכשירים נוספים לשיפור הזיקפה ולטיפול באין אונות, ובניגוד לויאגרה אלה תכשירים המורכבים מחומרים טבעיים בלבד.

אלה תכשירים על בסיס צמחי שמורכבים במיוחד על מנת לספק שיפור בתפקוד המיני. חשוב לזכור שתכשירים אלה אינם פועלים במנגנון הפעולה הדומה לויאגרה, אך למרות זאת יכולים לעזור לשיפור התפקוד המיני. ובנוסף חשוב לציין שיש תחליף ויאגרה טבעית, ולמי אסור לקחת ויאגרה?

סוגי התכשירים הטבעיים

 • נטוראון – תערובת צמחים המבוסס על מתכון סיני עתיק. נטילת התכשיר מספקת זיקפה לאורך 48 שעות, ולטענת היצרנים הוא פועל באפקטיביות וללא תופעות לוואי.
 • סטיבו – תוסף מזון אשר אמור לחזק את הזיקפה תוך זמן קצר ולעזור גם במקרים של שפיכה מוקדמת. התכשיר מורכב מתערובת צמחים ייחודית, הכוללת ריכוז גבוה של תמצית מצמח הסטיבו.
 • HERBA-treat – טבליות אשר מוצו מצמחים שונים, ואמורות לשפר את החשק המיני ולחזק את הליבידו.

מלבד התכשירים שצויינו, קיימים עוד תכשירים רבים הטוענים שביכולתם לשפר את התפקוד המיני, להגביר את החשק המיני ולחזק את הזיקפה.

חסרונות התכשירים הטבעיים

החיסרון הגדול ביותר של התכשירים הטבעיים הוא שאינם עברו בקרת איכות ומחקרים בדומה לנעשה בתרופות. ולכן, אין ידע מדעי בנוגע ליעילותם של התכשירים האלה, וגרוע מכך לא ידועות ההשפעות השליליות ארוכות הטווח של השימוש בהם.

בעבר קרו מקרים רבים של שימוש בתכשירים טבעיים ללא בקרה, שגרם לנזקים רבים למשתמשים בהם. ולכן, חשוב לרכוש תכשירים כאלה במקומות מסודרים כמו חנויות טבע ולא אצל אנשים פרטיים, וזאת על מנת לוודא שמדובר בתכשיר שעבר בקרת איכות כלשהי ושהוא בטוח לשימוש.

כמו כן, בדומה לתרופות, התכשירים הטבעיים יכולים לגרום לאינטרקציה עם תרופות אחרות, ולכן מומלץ להתייעץ עם רופא או רוקח לפני השימוש בכל תכשיר טבעי.

מרכיבים תזונתיים שיכולים לסייע לשיפור התפקוד המיני

קיימים מרכיבים שונים בתזונה שיכולים להביא לשיפור בתפקוד המיני, ולהשיג אפקטים הדומים מאוד לשימוש בתרופות כמו ויאגרה. שימוש בתוספי מזון שונים יכול להביא לשיפור בתפקוד המיני ולחסוך את הצורך להשתמש בתרופות.

בניגוד לתכשירים הצמחיים, אשר תכולתם אינה תמיד ידועה וקיים פחד להשתמש בתכשיר שאינו בריא, תוספי המזון כמעט תמיד עוברים בקרה מוקפדת ומאושרים על ידי משרד הבריאות. תוספי המזון העיקריים העוזרים להפרעות בתפקוד המיני הם:

 • ויטמין E – בעל תפקיד משמעותי בייצור הורמונים בגוף, כמו טסטוסטרון החיוני לזיקפה. כמו כן, ויטמין E עוזר בהרחבת כלי דם, ולכן משפר את אספקת הדם לפין ובכך עוזר בהשגת הזיקפה.
 • ויטמיני B – קבוצת ויטמיני B חשובה מאוד לשמירה על התפקוד המיני, ויכולה לעזור לעירור המוח ובכך לעורר את הגירוי המיני.
 • מגנזיום – בעל יכולת להרפיית שרירים, ועוזר לכן בתהליך הזיקפה ובשחרור הזרע.
 • אבץ – חשוב לצורך תפקוד בלוטת הערמונית, ומהווה מרכיב חשוב בנוזל הזרע, ולכן בעל תפקיד בהתפתחות הזיקפה.

מרכיבים צמחיים מהרפואה הסינית שיכולים לסייע בהגעה לזיקפה

קיימים מרכיבים ספציפיים מהרפואה הסינית אשר ידועים כבעלי אפקט על מערכות שונות בגוף, ושימוש בהם יכול לסייע לשיפור בהשגת הזיקפה.

 • ג'ינסנג – מסייע להפחתת מתח ולכן עוזר בשיפור התפקוד המיני.
 • ג'ינ'ו בילובה – צמח שעוזר להגברת זרימת דם בגוף, ולכן משפר את הזיקפה.
 • סו פלמטו – צמח שעוזר בטיפול בבעיות בערמונית, וידוע גם כמחזק התפקוד המיני.
 • מואירה פואמה – צמח שנקרא גם "עץ האון הברזילאי" אשר עוזר להקל על המתח ולשפר את יכולת התפקוד המיני.
ויאגרה טבעית
גברא פתרון טבעי לאין אונות
גברא פתרון טבעי לאין אונות

גברא כבר 26 שנה עוזרת לגברים הסובלים מאין אונות ומייסדת הפורטל לאין אונות בישראל, המקום עם המידע המקיף ביותר על כל הסיבות והגורמים לאין אונות, על דרכי ההתמודדות והטיפול ומייעצים בנושא!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן