התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

גניקולוג (רופא נשים)

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לתפקוד מיני!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

תוכן עניינים

בעיות בתפקוד המיני נפוצות מאוד בקרב המין הנשי, וגברים רבים מתלוננים על כך שנשותיהם איבדו עניין בכל הנוגע למערכת יחסים מינית. בעיות בתפקוד המיני אצל נשים נובעות מסיבות שונות שמגיעות מתחומי חיים שונים כגון עומס, לחץ, עייפות, מצבים בין בני הזוג, דימוי עצמי נמוך וכדומה- כל אלה משתייכים לסיבות פסיכולוגיות ומנטליות.

ישנן סיבות הקשורות לתחום הפיזיולוגי רפואי והן כוללות הורמונים, היריון, תקופה אחרי לידה, כאבים בעת קיום יחסי מין, לחץ דם גבוה, פטרייה או דלקת וגינלית, הנקה, שימוש בתרופות ועוד.

מכיוון שבקרב נשים התופעה של תפקוד מיני לקוי היא מורכבת במיוחד (יותר מאשר בקרב גברים), הטיפול הוא שונה מאישה אחת לאישה אחרת, כאשר כל סוגי הטיפולים מתחילים קודם כל באבחון של הגורמים לבעיה.

גניקולוגיה כתחום רפואי

גניקולוג הוא רופא שמתמחה בתחום הגניקולוגיה והמיילדות. גניקולוג עוסק בכל הקשור למחלות של אברי הרבייה הנשיים הכוללים את הרחם, את השחלות, את הנרתיק ואיברים נוספים. גניקולוג מטפל בבעיות וסת, בעיות של אי פוריות, מעקב היריון ולידה, מחלות מין, זיהומים ודלקות, סוגים שונים של מחלות סרטן בקרב נשים, וכמובן הוא מטפל בבעיות מיניות האישה ובכאבים בעת קיום יחסי מין.

במקרים בהם נשים סובלות מכאבים בעת קיום יחסי מין, גניקולוג יכול לאבחן את מקורו של הכאב באמצעות כלים רפואיים אשר נמצאים ברשותו, ובנוסף הוא מעניק טיפולים רפואיים המשלבים גם עצות בתחום הסקסולוגיה כגון טיפול תרופתי, שיחות אישיות, תרגילי פיזיותרפיה מיוחדים, הדרכה להתנהגות מינית ועוד.

בעיות בתפקוד מיני

עיקר הבעיות בתפקוד המיני שחוות נשים הוא כאבים בשעת קיום היחסים. המחקרים בנושא מעידים על כך שהתופעה שכיחה עד כדי כך ש- 73% מהנשים שניגשות לטיפול אצל גניקולוג מתלוננות על כך.

הרפואה כיום נמצאת במבוכה מסוימת מכיוון שאין בידה מספיק כלים כדי לטפל בבעיה, פרט למתן טיפול תרופתי לדלקות או לפטריות בנרתיק, או מתן המלצות לשימוש בחומרי סיכה שונים אשר נמכרים ברשתות הפארם ללא צורך במרשם רפואי. תחושות כאב בשעת קיום יחסי מין נובעות מסיבות שונות, הן מהפן הרגשי- פסיכולוגי והן מהפן הפיזיולוגי (אלו הם מרבית המקרים).

כאשר גניקולוג נתקל בבעיה של כאבים בעת קיום יחסי מין, עליו לשלול תופעות רפואיות שונות ולטפל בסיבות רפואיות שעלולות היו לגרום לכאבים כגון מחלות מין, דלקות, זיהומים או פטריות בוואגינה (לפירוט מלא אודות הבעיות השונות ניתן לקרוא באתר acheret.co.il).

כדי לטפל בצורה נכונה באותן נשים המתלוננות על כאבים, על הגניקולוג לקבל מידע מלא על ההיסטוריה המינית והרפואית שלהן, לשוחח עמן ולתת להן המלצות כדי להבטיח שהן יחוו תשוקה מינית וגירוי מיני לפני קיום יחסי המין. שיחות מקדימות אלו יחד עם טיפול תרופתי, יכולות אולי לסייע בהפחתת תחושות הכאבים שחוות הנשים, ובדרך זו ניתן לשפר את התפקוד המיני שלהן.

לא מה שחשבתם: זו האוכלוסייה החשופה ביותר למחלות מין
גברא פתרון טבעי לאין אונות
גברא פתרון טבעי לאין אונות

גברא כבר 26 שנה עוזרת לגברים הסובלים מאין אונות ומייסדת הפורטל לאין אונות בישראל, המקום עם המידע המקיף ביותר על כל הסיבות והגורמים לאין אונות, על דרכי ההתמודדות והטיפול ומייעצים בנושא!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן