התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

איזה תרופות קיימות ומומלצות לאין אונות וזקפה?

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לתפקוד מיני!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

תוכן עניינים

לגלולות להפרעות זיקפה יש כמה הבדלים, אבל המחיר יכול להגביל את הבחירות שלך לפיתרון בעיות זקפה.

מה ההבדלים בין תרופות להפרעות זיקפה? כמחצית מהגברים בגילאי 40 עד 70 סובלים מתפקוד לקוי של זיקפה (אין אונות) במידה מסוימת, אם כי רק אחד מכל 10 מדווח על חוסר יכולת מוחלט לקבל זקפה. נטילת תרופת אין אונות מייצרת זקפה מספיקה כדי להתחיל יחסי מין אצל כ-70% מהגברים הבריאים.

 

האם זה משנה איזו מארבע התרופות לטיפול בהפרעות זיקפה אתה נוטל?

"כן, יכולים להיות הבדלים", אומר ד"ר לואיס ליאו, ראש מחלקת אורולוגיה ב-Cambridge Health Alliance, המזוהה עם הרווארד, בבוסטון. "עבור מטופלים חדשים, אני מבקש מהם לנסות מטופלים שונים כדי לראות מה עובד הכי טוב."

סילדנפיל (ויאגרה) היא לרוב התרופה הראשונה שהרופא שלך מציע. זה היה בשוק הכי הרבה זמן ותופעות הלוואי שלו והתרופות והמזונות שהוא יוצר איתם אינטראקציה ידועות.

אבל האתגר העיקרי למציאת תרופת אין אונות הטובה ביותר עבורך עשוי להתברר ככללי ביטוח בריאות – לא ביוכימיה. זה נוהג נפוץ בקרב חברות הביטוח להגביל את מספר הכדורים שאתה יכול להשיג בחודש. לאחר שתגיע לגבול שלך, עלות עבור גלולה בודדת יכולה להיות גבוהה מאוד. "המכשול העיקרי בפרקטיקה שלי הוא העלות", אומר ד"ר ליאו. תצטרך לעבוד עם הרופא שלך כדי לקבל את הגלולה שאתה צריך במחיר שאתה יכול להרשות לעצמך.

 

אילו כדורים זמינים להפרעות זיקפה?

בנוסף לויאגרה, תרופות זקפה אחרות הזמינות בישראל כוללות אוונפיל (סטנדרה), טאדלפיל (סיאליס) וורדנפיל (לויטרה). כל אלה משפרים את אספקת הדם לפין. בשילוב עם גירוי מיני, התרופות יכולות לייצר זקפה מספיקה כדי להתחיל ולהשלים יחסי מין. יש גם צורה המתמוססת במהירות של לויטרה, הנקראת סטקסין, שאתה שם מתחת ללשון.

תרופת אין אונות אחת, סיאליס, מאושרת על ידי ה-FDA לשימוש יומיומי במינון של 2.5 או 5 מיליגרם. זה עוזר לייצר זקפה לפי דרישה ועשוי גם לעזור להקל על בעיות במתן שתן, כמו קושי להתחיל במתן שתן, הנובעות מערמונית מוגדלת.

 

עלות גלולות להפרעות זיקפה

העלות עבורך עבור טיפול תרופתי לזקפה משתנה במידה ניכרת, בהתאם למחיר בית המרקחת, השתתפות עצמית במרשם ורמת הכיסוי של קופת החולים שלך. גם אם הביטוח הפרטי מכסה זאת, ייתכן שתוגבל לארבע מנות בחודש. הנה כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי למנוע עלויות:

נכון להיום התרופה הכי זמינה מבחינת עלות היא קמגרה \ KAMAGRA
שאל את הרופא שלך לגבי חלוקת גלולות, היכן אתה מקבל את הגלולות במינון גבוה ממה שאתה צריך וחלק אותם.

חקור תוכניות הנחות ליצרן. אלה מאפשרים לך להשיג אספקה מוגבלת של תרופות שאינן מכוסות בביטוח שלך.

 

עד כמה כדורים לזקפה פועלים?

תרופות אין אונות מייצרות זקפה המספיקה לקיום יחסי מין בכ-70% מהגברים. אבל התוצאות משתנות לא מעט מאדם אחד למשנהו. גבר עם עצבים או עורקים שנפגעו מניתוח ערמונית, סוכרת או מחלות לב וכלי דם לא יגיב באותה חזקה לתרופות אין אונות. "יש כמה גברים שאף אחת מהתרופות האלה לא עובדת אצלם", אומר ד"ר ליאו.

 

באיזו מהירות פועלות תרופות לזקפה ?

כמה זמן התרופות מתחילות לפעול נע בין 15 ל-60 דקות. לא ויאגרה ולא לויטרה יעבדו אם אתה נוטל אותן לאחר ארוחה, מה שחוסם את ספיגתן. עם זאת, לא סיאליס ולא סטנדרה מתקשרים עם מזון בדרך זו. זמן ההתחלה קובע כמה מהר אתה יכול לקיים יחסי מין. Stendra וסיאליס בשימוש יומיומי הם הכי קרובים להיות תרופה לזיקפה "על פי דרישה"; השימוש באחרים דורש יותר תכנון.

 

כיצד להשתמש בכדורי אין אונות בצורה נכונה

ד"ר ליאו מספר שכמה גברים מגיעים אליו לאחר שקיבלו מרשם מהרופאים הראשוניים שלהם, בטענה שהתרופה לא עובדת. לפעמים זה בגלל שהם השתמשו בזה בצורה לא נכונה. "התפיסה המוטעית הגדולה ביותר היא שהתרופות הללו הן מתג הפעלה/כיבוי לזקפה", אומר ד"ר ליאו. אבל התרופות לא עובדות טוב בלי גירוי מיני. "במהלך הזמן הזה, אתה צריך להיות עם בן/בת הזוג שלך ולעשות משחק מקדים", אומר ד"ר ליאו. "אל תיקח את זה, תעשה מיסים או כלים, ואז נפגש בחדר השינה במחשבה שאתה מוכן ללכת. זה לא ככה."

 

כמה זמן מחזיקים כדורים לזקפה ?

תרופות לאין אונות  מתפרקות בקצבים שונים בגוף. משך הפעולה נע בין ארבע שעות ליותר מיממה (לסיאליס במינונים הגבוהים יותר). כל מנה צריכה להספיק כדי לספק מחזור מלא של יחסי מין, מזקפה ועד לשיא.

"האם זה יחזיק מעמד במחזור נוסף? זה לא מובטח", אומר ד"ר ליאו. כדי לקיים יחסי מין יותר מפעם אחת ביום, סיאליס היא ההימור הטוב ביותר שלך.

 

מהן תופעות הלוואי של תכשירים לזקפה?

תופעות הלוואי השכיחות ביותר של תרופות זקפה, בסדר השכיחות ביותר לפחות הן כאבי ראש, סומק, קלקול קיבה, גודש באף, בעיות ראייה, שלשולים, סחרחורת ופריחה. גבר שיש לו זקפה שנמשכת ארבע שעות או יותר צריך להגיע לבית חולים או להסתכן בנזק קבוע.

אף אחת מתרופות הזקפה  אינה בטוחה ליטול עם תרופות לב הנקראות ניטרטים מכיוון שהיא עלולה לגרום לירידה מסוכנת בלחץ הדם. תרופות שגברים רבים נוטלים עבור תסמיני שתן, הנקראות חוסמי אלפא, יכולות להוריד את לחץ הדם, אז קח אותם בהפרש של ארבע שעות לפחות מתרופות אין אונות. הרופא שלך עשוי להתחיל במינון קטן יותר של תרופת זקפה  אם אתה כבר נוטל חוסם אלפא או עשוי להמליץ ​​על חוסם אלפא טמסולוזין (Flomax), אשר משפיע פחות על לחץ הדם.

 

בריאות הלב והפרעות זיקפה

אין אונות  הוא לעתים קרובות סימן אזהרה מוקדם למחלה קרדיווסקולרית בסיסית, כגון עורקים סתומים (טרשת עורקים). "זה יכול להקדים אבחנה של מחלות לב וכלי דם לפחות בכמה שנים", אומר ד"ר ליאו. אין לנו עדיין הוכחות חזקות שלהתחיל לחיות אורח חיים בריא יותר יכול להפוך את בעיות הזקפה, אבל זה לא יכול להזיק.

גברא פתרון טבעי לאין אונות
גברא פתרון טבעי לאין אונות

גברא כבר 26 שנה עוזרת לגברים הסובלים מאין אונות ומייסדת הפורטל לאין אונות בישראל, המקום עם המידע המקיף ביותר על כל הסיבות והגורמים לאין אונות, על דרכי ההתמודדות והטיפול ומייעצים בנושא!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן