התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

אורולוג – תחומי טיפול

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לתפקוד מיני!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

תוכן עניינים

תחום האורולוגיה מתמקד במערכת השתן אצל המין הגברי ואצל המין הנשי גם יחד, וכן במערכת הרבייה של המין הגברי אשר כוללת גם את התחום של התפקוד המיני. מרבית האנשים אשר פונים לאורולוג הם גברים, והם עושים זאת מכיוון שהם סובלים מהפרעה בתפקוד המיני, שמטרידה את מנוחתם היומיומית.

אורולוג משמש עבור רבים מהגברים כאיש סוד, אליו ניגשים על מנת לטפל בנושאים אינטימיים, כמו בעיות או קשיים בתפקוד מיני, עליהם אי אפשר, ובטח שלא נעים לדבר עם הסובבים אותם מפאת הרגשת הבושה.

מיהו אורולוג?

עוד לפני שניגע בקשר שבין תחום האורולוגיה לפתרון בעיות בתפקוד המיני, חשוב שנבין בכלל מיהו אורולוג. מקור המילה "אורולוג" הוא בשפה היוונית ופירושה הוא: שתן או כל מה שקשור בנוזל השתן. אם כן, על פי פירוש זה, אורולוג הוא רופא אשר עוסק בכל הבעיות הקשורות במערכת השתן (הנשית והגברית) ובכל הקשור במערכת הרבייה הגברית ובאיברים השונים הנוגעים אליה.

אורולוגיה

אורולוגיה היא תחום ברפואה אשר מטפל בבעיות הקשורות למערכת השתן, דלקות בדרכי השתן, ניתוחים לתיקון מומים מולדים במערכת השתן או להסרתם, גידולים שפירים או ממאירים בערמונית (בלוטת מין גברית אשר ממוקמת בקצה שלפוחית השתן ובה עוברת השופכה), סרטן במערכת הרבייה הגברים וכדומה.

אורולוג עוסק אך ורק בבעיות אשר נוגעות למערכת הרבייה הגברית, מכיוון שאותה מערכת נמצאת באותה מיקום פיזי יחד עם מערכת השתן. בעיות של המין הנשי בתחום התפקוד המיני מטופלות אצל גניקולוגים (רופאי נשים), מכיוון שמערכת הרבייה היא מורכבת יותר וממוקמת במקום אחר מהמקום של מערכת השתן.

 איברי הגוף בהם נוגע תחומו של אורולוג כוללים את הכליות, את שלפוחית השתן, את השופכה, וכמובן את כל התחום של מערכת הרבייה ושל בעיות בתפקוד המיני שכוללים את איבר המין הגברי (כמו גם בעיות בעקבות גודל איבר המין), את האשכים, את צינור הזרע, את יותרת האשך, את שלפוחית הזרע ואת הערמונית.

מרפאות לתפקוד מיני

רופאים אורולוגים אשר עובדים במרפאות שמטפלות בבעיות בתפקוד המיני של הגברים מאבחנים את הנושא לעומקו של עניין ומטפלים בו, כאשר בדרך כלל הטיפול הפיזי מלווה גם בהתייעצויות עם סקסולוגים, שפותרים את הבעיות מהפן הנפשי. אורולוגים מתמקדים בבעיות אין אונות של הגברים אשר כוללות קשיים בהגעה לזקפה או בקשיים בשמירה עליה למשך זמן רב, הם מטפלים בבעיות של שפיכה מוקדמת, במחלות הקשורות באיבר המין ובבעיות נוספות בתחום התפקוד המיני.

מדוע לפנות לאורולוג?

גברים פונים לצורך קבלת טיפול אצל אורולוג בנוגע לתפקוד המיני, ברגע בו הנושא מטריד אותם מאוד והם מרגישים כי הם מוכרחים לתקן את הבעיה ולשפר את חיי המין שלהם. כמעט 30% מהאוכלוסייה הגברית הבוגרת (מעל גיל 18) סובלת מבעיות שונות בתפקוד המיני ובעיקר מבעיות של אין אונות.

אורולוג מעניק ייעוץ רפואי לגבי פתרון הבעיות האינטימיות ביותר של הגבר ומטפל בהן באמצעות תרופות או באמצעות טיפולים מסוגים שונים (לדוגמה באמצעות ניתוחים). הפניה לקבלת טיפול אצל אורולוג יכולה להיות בכל בעיה אפשרית הקשורה בתפקוד המיני.

תחום האורולוגיה מציע כיום פתרונות פשוטים ומהירים לטיפול בבעיות אלו. מכיוון שאורולוג מטפל בבעיות כל כך אישיות, הקשר שנוצר בינו לבין המטופל הוא קשר ייחודי. הרופא מתאים כל דרך טיפולית באופן אישי לכל מטופל על פי אישיותו ועל פי תכונותיו האישיות, תוך הבנה שאותה בעיה של תפקוד אמנם דומה לזו של האדם האחר אך שונה במהותה ובהרגשתה אצל כל מטופל ומטופל, הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית.

גברא פתרון טבעי לאין אונות
גברא פתרון טבעי לאין אונות

גברא כבר 26 שנה עוזרת לגברים הסובלים מאין אונות ומייסדת הפורטל לאין אונות בישראל, המקום עם המידע המקיף ביותר על כל הסיבות והגורמים לאין אונות, על דרכי ההתמודדות והטיפול ומייעצים בנושא!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן