התקשרו כבר עכשיו ותוך זמן קצר תחושו בהבדל!

אוננות נשית

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לתפקוד מיני!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

תוכן עניינים

אוננות פירושה עוררות עצמית בצורה מינית. סטיגמות רבות אופפות את הצורך של נשים בסיפוק עצמי, אך מאמר זה מתמקד בשיטות הטובות ביותר של נשים להשיג אורגזמה באמצעות אוננות.

מהי אוננות נשית?

זוהי עוררות עצמית באמצעות מגע מיני. אוננות יכולה להתבצע עם היד, או עם עזרי מין. חלק מהנשים יכולות אפילו להשיג אורגזמה באמצעות שפשוף ירכיהן יחד. גירוי זה מוביל במקרים רבים לאורגזמה, אך לא תמיד. נשים רבות מתחילות לאונן מאוחר יחסית, וזוהי אינה פעילות אוטומטית מבחינתן כפי שהיא מתרחשת בקרב רוב הבנים והגברים.

בנוסף, אפילו לאחר שאישה למדה לאונן, היא תבצע פעולה זו בתדירות נמוכה ולא קבועה. אם משווים את הדחף מיני של אישה צעירה וגבר צעיר, במקרים רבים נמצא שהגבר הוא "יצור" מיני יותר. מצב זה נובע בחלקו מתנודות הורמונים של אישה, והרצון שלה במין אינו קבוע כמו של גבר.

אוננות טובה לתפקוד המיני הנשי

רוב הגיניקולוגים והמאמנים בעולם יחסי המין או הטיפול במיניות מאמינים שאישה יכולה ללמוד הרבה על תגובתה המינית באמצעות אוננות, ושהיא יכולה להעביר את הידע שלמדה לבן או בת זוגה. בעבר אוננות נחשבה לפעולה שאינה בוגרת או מבישה, אך כיום המצב שונה. אוננות נשית היא פעולה אותה מבצעות רוב הנשים הבריאות. הן מאוננות כשהן מרגישות צורך במיניות, או שהן מאוננות בקביעות, גם כשהן נמצאות במערכת יחסים.

חלק מהנשים בוחרות לאונן כדי להקל על התכווצויות הבטן במהלך המחזור החודשי. נשים רבות גילו שהאוננות מסייעת להן אף לישון אם הן ערניות מדי. אחרות מאוננות על מנת להשיג הקלה מינית פרטנית, ונשים רבות כיום מאוננות כחלק ממשחק מקדים אותו הן חולקות עם בני זוגן.

אורגזמה: תרגול מוביל לשלמות

אם אישה אינה יודעת בדיוק מה היא אוהבת או מה נדרש מבחינתה להשגת אורגזמה, מומלץ לה להתאמן לבד. חלק מהנשים מודאגות מרעיון הגירוי העצמי, או סבורות שפעולה זו אינה מושכת או שהן צריכות להתבייש. מומלץ ביותר, אם ניתן, להיפטר מרגשות אלו.

אוננות היא שיטה מצוינת להפחתת המתח בגוף, ושיטה בטוחה ביותר להשגת אורגזמה. זוהי השיטה הטובה ביותר ללמוד על האופן בו גופך אוהב להיות נאהב. בדומה לרוב הדברים, גם אוננות דורשת תרגול, והשיטה היחידה ללמוד על תגובה מינית היא לנסות אותה.

תרגול אוננות נשית

כדי לאונן באופן שיגביר את ההנאה והסיפוק, יש לתכנן כיצד ומתי לאונן. לשם התחלה, מומלץ לוודא שיש מספיק זמן, ושלא יתרחשו הפרעות. יש לשכב על המיטה ולהשתמש במראה כדי להביט על האזורים האינטימיים. מפשקים בעדינות את השפתיים התחתונות, וניתן להשתמש במעט חומר סיכה מודרני המגביר את התחושה, כגון נוזל משיי. מומלץ להדק ולהרפות את השרירים בבסיס האגן.

ניתן להכניס אצבע או שתיים לנרתיק, להרגיש את הידוק והרגעת השרירים או לעורר את הדגדגן, כך שהנגיעה הפנימית תוביל לתחושה טובה, שתוביל לאורגזמה.

אורגזמה
גברא פתרון טבעי לאין אונות
גברא פתרון טבעי לאין אונות

גברא כבר 26 שנה עוזרת לגברים הסובלים מאין אונות ומייסדת הפורטל לאין אונות בישראל, המקום עם המידע המקיף ביותר על כל הסיבות והגורמים לאין אונות, על דרכי ההתמודדות והטיפול ומייעצים בנושא!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן